Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torokfajasra es kohogesre,...

Torokfajasra es kohogesre, valami jo haza modszer tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, es felek, ha jobban elkezdek kohogni(most szakadozna fel), nehogy megnyiljak tole. Cukorkat szopogattam, meg mezet zitrommal. A hazi orvosom, azt mondja, hogy folytassam, nem adhat most nagyon gyogyszert. Igy is gondjaim voltak a kemenyedessel, felek, hogy nehogy ez miatt koraszulesem legyen.
2008. szept. 15. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Van egy nagyon jó homeopátiás szer, Stodal szirup a neve, köhögésre jó, recept nélkül kapható gyógyszertárban, kismamák is szedhetik. Nekem nagyon sokat segített, felszaggatta a váladékot. Torokfájásra próbáld meg a sós vizes gargarizálást, egy pohár vízbe tegyél egy mokkáskanál sót, és azzal öblögess. Jobbulást!Üdv szintén 31 hetes kismama
2008. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat. Ezt a homeopátiás szer-t barmelyik gyogyszertarban lehet kapni? Szertintem sajnos nalunk nem biztos hogy van-e ilyesmi (Erdely).
2008. szept. 15. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Magyarországon biztos, hogy lehet mindenhol, Erdélyben sajnos nem tudom. De azért kérdezd meg, hátha. Belinkelem neked ezt a szirupot, nézd meg: [link]
2008. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
homeopátiás szerek nekem is beváltak, torokfájásra jó a belladonna ch9, camomilla ch 9 is. Amúgy találsz a neten is olyan oldlakat, amik ezzel a témával foglalkoznak, és van köztük olyan is, ahol akár rendelhetsz is interneten belőlük.
2008. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor a köhögtem és náthás voltam, akkor hársfavirágteát ittam, ami nagyon jó nyákoldó hatású. A köhögésre pedig orvosi pemetefű cukorkát ettem. Nekem bevállt,próbáld ki te is!

A legjobbakat!

31 hetes kismami

2008. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!