Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés 4 hetes terhesen?!

Vérzés 4 hetes terhesen?!

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie,előtte teszteltem pogitívat.Ma hajnalban pár csepp vérzés jelentkezett pisiléskor,kétszer is+egy pici méhnyálkahártya darabka.Megijedtem,szigorúan fekszek,vettem be magnéziumot,utrogestant.Nem görcsölök,egyedül pisiléskor jön pár csepp vér.

Háromszor vetéltem már el,nagyon félek!Járt már vcalaki így,megmaradt a baba?

Hamarosan megyek ügyeletre,hogy írjanak fel/mondjanak valamit.Az nem lehet,hogy ismét elvetélek!!


2015. dec. 20. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a legjobb amit tenni tudsz, az a magnézium, utro és pihenés. ha nem görcsölsz az jó jel. remélem minden rendben lesz, gondolok rátok.
2015. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia,

en is vereztem - csak par csepp volt - a 4., sot a 8. heten is. Rogton mentem a nogyogyaszomhoz. Szigoru pihenes, progeszteron. Most itt ringatom a kezemben a 10 napos babamat. Mondjuk nekem az elso terhessegem problemamentes volt, es nem volt soha vetelesem. En rogton mennek a helyedben orvoshoz... Nagyon drukkolok!!!

2015. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én durván véreztem 1 hétig erős görcsökkel, tampon minden kellett. Most vagyok 9 hetes :)
2015. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem a vetélés után volt ilyen a következő terhességnél. Egy-két napig. Mentem aznap reggel dokihoz, ahogy tapasztaltam, aki felírt Utrogestant, és azt szedtem a 12. hétig. 3X1-et.


Nem vizsgáltak ki a 3 vetélés után? Csak, mert 3 után be szoktak utalni. (nekem csak egy volt és én saját zsebre vizsgáltattam ki a dolgokat)


28 hkm

2015. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 4× véreztem be az 6. és a 10. hét között (1. terhesség). Mindegyik alkalommal azonnal (vagy másnap) elmentem UH-ra. Nálam mindegyik alkalommal haematóma volt a vérzések okozója. Nem görcsöltem. 5 hétig feküdtem.

A nőszógyászom írt fel Duphastont, MagneB6-ot és No-Spa-t, és azt mondta, hogy ha nem szedem ezeket, el fogok vetélni. :(

Ám a szedés előtt én inkább - saját kútfőből - másnap elmentem egy hormonszintvizsgálatra (progeszteron). Az eredmény a megfelelő tartomány minimumán volt.

Egyik gyógyszert sem szedtem be.

40. hétre egészséges kisbabám született!


Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen nálatok is.

2015. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a drukkokat!

Bementem a korházba,addigra már csak barna folyásom volt (van azóta is).Megnéztek ultrahangon,semmi sem látható,még felritkulás sem.Csináltak terhességi tesztet,az pozitív lett.3×1 utrogestan-t kell szednem,pihenni és egy hét múlva kontroll.Remélem minden rendben lesz és fejlődik a terhesség!Nem görcsölök azóta sem,hála istennek.

2015. dec. 20. 16:07
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja,hozzáteszem,nem vizsgáltak ki a vetélések után,csak odavetette az orvos,hogy ha legközelebb terhes leszek,ad terhesség megtartót.Ha megint tragédia történik-bár ne úgy legyen!-biztos hogy elmegyek magánba vizsgálatokra.Erre mifelénk elég nemtörődöm orvosok vannak :-(
2015. dec. 20. 16:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy eddig minden rendben. Kívánom, hogy minden rendben legyen! Második voltam..
2015. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy!Bizakodok,várok és vigyázok magamra,egyenlőre ez a legtöbb,amit tehetek.
2015. dec. 20. 20:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek kedves kérdező?
2016. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!