Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai az, hogy 14hetesen úgy...

Korai az, hogy 14hetesen úgy éreztem hogy megmozdult volna a pici? Lehetséges ez? Első baba és nemigazán tudom mit kellene éreznem, de háton fekve, pocit fogva olyan mintha érezném a gyenge kis lökéseket vagy vibrálást. Ezt is csak esténként!

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem érezheted. Én igaz a másodikkal, már 12 héttől érzetem.
2008. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben lehetséges, bár még nagyon kicsi és gyenge ilyenkor a kicsi, de volt, aki 14-15. héten első babásként, de érezte már a kicsit.

Nekem pl. a 15. héten egyszer lejelentkezett, aztán 2 hétig semmi sem volt. Aktívan a 19. héttől érzem, szintén esténként.

Állítólag azért lehet leginkább este érezni a kicsiket, mert ahogy nappal mozog az anyuka, úgy ringatja őket, olyankor többnyire alszanak. Este viszont anyuka nyugalmi helyzetben van, olyankor jobban felélednek. :)

2008. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
könnyebb lenne ha tudnám mit kell érezni...így eléggé nehéz megállapítanom hogy mi volt a baba és mi nem...
2008. szept. 15. 12:12
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Én a 15. héten már éreztem apró kis nyomkodásokat.
2008. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én mindhárom terhességemnél kb. a 15. héten éreztem már valamit. leginkább olyan kicsit bizsergő, kapirgáló érzés volt. Miután mindenki más, simán érezhetted. A mocorgás egyébként este a leggyakoribb, amikor az anyuka is lepihen, a pici is keresi magának a legjobb helyet.:-))
2008. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is sokszor hittem azt,hogy a picurt érzem,de nem voltam biztos benne.Hülyének néztem azokat akik azt mondták,hogy tudni fogod,hogy ha ő az... Aztán a 18.heti UH-ra vártunk amikor éreztem,hogy jobbról balra elhúzta a kis kezét v. lábát a drágám. Akkor már biztos voltam benne,hogy ő az.
2008. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Én 2 terhességnél is éreztem már a 12.héttől és a védőnőm szerint is lehetséges,nem ritka,úh.persze,hogy érezheted!
2008. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2008. szept. 15. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Szia!Szerintem is simán lehet,hogy a babád érezted!!!

Bár még nem vagyok gyakorlott Anyuka,de én elöször kb.a 12héten éreztem,hogy Ö az!Furcsa volt,de nem a belek voltak,az más,éreztem!Persze aztán mindig ezt az érzést vártam,de nekem is többnyire csak esténként jön,pár mp-ig tart,de tudom,hogy Ö!Ès nem minden nap.

Boldog babvárást!15 hetes kismami

2008. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia! Én a 17héttől éreztem, de szerintem érezhetted Te is. Bár azt hittem,hogy csak bebeszéltem magamnak - olyan volt mintha buborékok, levegő járkálna a hasamban, egészen lent-most 21.hetes és már biztosan tudom,hogy Őt éreztem, hiszen azóta is ua.csak erősebben:-)))

Boldog babavárást!

2008. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!