Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdett láthatóvá...

Nektek mikor kezdett láthatóvá válni a pocak?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok és egy kis szeméremdombi "duzzanatnál" ami a kezdeti vérbőség óta megvan nem igazán van növekedés.

A nadrágjaimat is simán be tudom gombolni.

Normális, hogy ennyi idősen még nem látszik szinte semmi?

Néha mikor pocakképeket nézegetek tisztára el tudok szomorodni és bebeszélem , hogy lehet hogy nem fejlődik rendesen...mivel ugye a mozgást sem lehet még érezni, főleg hogy mellső fali lepényem van . :(

Első baba.



2015. dec. 20. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok és még mindig alig látszik :) Feszülős ruhában igen, de még simán hordom az eddigi cuccaimat, és utcai ruhában kb senki nem mondaná meg hogy babát várok. Légy türelemmel, most kezd majd nőni :)
2015. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a pici valami már 10 hetes korom körül ott volt ha nagyon figyeltem de nekem is olyan érzésem volt még 18 hetesen is, hogy sehogy sem akar nőni. :D na pár hét múlva már változott ez is. 24 hetesen már ismerősöknek is egyértelmű volt, mondták, hogy nőtt a hasam. Magamnak szűkebb felsőben kb 20 hetes korom körül már feltűnt valami változás.
2015. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A mozgást mellső fali lepénnyel sokszor csak 20. hét után érzik. Bőven van időd. Ennyi idősen mint most te, nekem is alig volt vmi pici pukli. Most 22 hetes vagyok, úgy 2 hete kezdett el nagyobb ütemben nőni, a munkahelyemen még mindig csak szájról szájra jár a hír, nem egyértelmű, mert sovány voltam előtte és most van akkora hasam mint egy pocakosabb átlag nőnek, persze ez nálam nem háj hanem a baba, de igy idegenek még mindig nem szúrják ki. És egészséges a babám,jó méretekkel. Szóval nyugi
2015. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyira puffadtam az elejen, hogy mar 13 evesen is lathato volt, de csak a puffadas:D mar 33+3 hetes vagyok, es viszonylag kicsi a hasam, tehat nem nott nagyra, csak az elejetol fogva puffadok:)
2015. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13 hetesen* bocsi :D
2015. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első baba: 24 hetesen

Második: 20 hetesen

Harmadik: 11 hetesen.

2015. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat :)

Idegesebb típus vagyok, szerintem ameddig nem kezdem érezni a mozgást ténylegesen hajlamos vagyok beképzelni dolgokat :)

2015. dec. 20. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
23 hetesen ugy mentem ferjhez hogy a menyasszonyi ruhat csak a hatamon kellett par centire boviteni,talan a mell miatt,egyebkent senki mem vette volna eszre hogy pocakos vagyok ha nem mondjuk......
2015. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Sogornőm a harmadik babájával is akkora hassal ment szülni mint kb. egy 6 hónapos terhes. És 3 kg felüli baboja lett. El nem tudtam kepzelni hol fér el a baba mert ráadásul elég vékony is.
2015. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2015. dec. 21. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!