Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. hónapban nektek (mennyire)...

2. hónapban nektek (mennyire) látszott/látszik a pocak?

Figyelt kérdés

2015. dec. 6. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Semennyire...
2015. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kriminális puffadáson kívül semmi nem látszott.
2015. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És kb meddig lehet eltitkolni úgy hogy ne lehessen észre venni?
2015. dec. 6. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem max a 12. hétig lehetett volna,de van akinek a 7. hónapban se látszik szinte semmi...alkatfüggő...
2015. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

puffadtam, de csak úgy tűntem, mint aki bevacsorázott. Amióta igazán látszik rajtam és nem tudom eltakarni, a 22. hét környéke. Nekem akkor ugrásszerűen megnőtt a hasam, de hozzáteszem, hogy nagy a mellem, így a cuccaim takarták a hasamat végülis előtte.


26 hkm

2015. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az en hasam 5 honaposan tunt fel az embereknek, amikir kitavaszodott. Addig tokeletesen takarta a telikabat
2015. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
7. hónapban kezdtek el rákérdezni, pedig mindig jól kiraktam :D amúgy 16 hetesen kezdett el valamicske látszani
2015. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Puffadást bele lehet mesélni, mert eddig nekem is nagyobb volt, jött egy betegség, nem tudtam enni napokig, hánytam, a hasam harmad akkora lett, mint volt 22 hetesen.

2015. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elso ket terhessegemnel semennyire nem latszott, de igazan meg 20 hetesen sem volt feltuno, inkabb csak testhezallo felsokben, ruhakban.

Pedig en vekony vagyok.

Inkabb ugy neztem ki, mint aki aranytalanul hasra hizott keveset.

A harmadik babaval viszont olyan szornyen puffadtam, hogy 10'hetesen mar ugy tunt, mintha pocakom lenne, meg reggel is. Se behuzni nem lehetett, se semmi, a magasabb dereku farmert keptelen voltam begombolni... Es akkor is vekony voltam es nem is hiztam.

Lehet, hogy 12. het utan jobb lett volna a helyzet, mert akkor elmulik altalaban az extrem puffadas, de sajnos addigra mar elment a baba.


De latod, van ilyen is.

De persze tisztaban voltam vele, hogy nem a 2-3 centis baba miatt volt pocakom, hanem a puffadastol.

2015. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én 20. hetes vagyok és most kezdek kerekedni, eddig szinte semmi nem látszott
2015. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!