Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a terhesseg soran sokat...

Aki a terhesseg soran sokat hizott, es utana nem tudott lefogyni, az probalt erte tenni sokat, csak nem sikerult vagy nem is erdekelte annyira? Hogy erzi?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hiztam es felek attol, h a szules utan nem fogom tudni leadni minden erofeszitesem ellenere. Terhesseg elott 60 kilo voltam, tehat nem kover, viszont mindig 55 akartam lenni es akarhanyszor probaltam azt a par kilot leadni, sosem sikerult...ezert tartok tole h a felszedett 24 kilot sem fogom tudni leadni...Szoval kinel hogy volt?Az erdekel, aki sokat hizott...
2015. dec. 21. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

En 60 kg-al estem teherbe, 74-el mentem szulni. 64 kg-al jottem ki, 4 napra ra, 60 kg-ot mutatott a merleg. Most sem ertem... Eltelt 1 ev, jott a karacsony, 66kg lettem. Nah az a 6 kg egyszeruen nem megy le... barmit eszek meglatszik rajtam. Babank elott csokit ettem csokival.. 55 kg voltam 19 evesen, a plusz 5 kg 22 eves koromra jott fel. Szepen tartottam,de szules ota... hat megszenvedek vele. Minden 3.honapban fogyozok,de visszajon. Most futopadok kertem a Jezuskatol.


Szerintem egyenfuggo. Van akinek konnyu fogyni,van aki vert izzad! Lehet,hogy rolad leolvadnak a kilok,lehet hogy ra kell segiteni! De kitartassal menni fog!! (Csak ne a koplalast valaszd fogyokuras modszernek)

2015. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél lusta, ennyi a lényeg.
2015. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes szénhidrát diétát tartani. Ha valaki pontosan betartja (nem nagyjából), akkor éhezés nélkül gyönyörűen karban tartja a súlyt.
2015. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
172 cmhez 60kgmal lettem terhes, 82-vel szültem, gyerek 10 hetes korára 66 kg lettem (30 évesen). Szoptatás végétől (17 hó után) próbálkoztam leadni, de nem sikerült, végül dietetikus segítségével a gyerek 3 éves kora előtt leadtam (következetesen ki kell tartani a cél mellett).
2015. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

62- vel estem teherbe,167 cm vagyok.

80 kiloval mentem szulni, 7 kiloval lettem kevesebb mikor hazaerve a korhazbol lemertem magam.

Eltelt azota 3 honap es 62 kilot mutat ujra a merleg!:) nem dietaztam, nem sportolok csak szoptatok!:)

Arra en is kivancsi leszek, higy lejjebb fog e menni mert sok eve 62 kilo vagyok.

2015. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szellő válasza:
1.gyereknél 67kg-val kezdtem 81kg voltam szülésnél.Másodikkal 60ról 74.Tehát mindegyiknél 14 jött rám.Ami szüléssel lement rólam 6kg,az szoptatás alatt visszajött.Úgy fogytam utána, h csak gyümölcsöt ettem vacsira, és szinte minden este futottam 5km-t.
2015. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60 kg val kezdtem a terhességet és 80 voltam.a végén.Amikor kijöttem a kórházból 72 voltam És 6 kg maradt rajtam.Jártam kondiba személyi edző segített heti 2x 2 2.5órát tornázni.És ő segített 63 -ra lefogyni.Most megint terhes vagyok így 66 -ra híztam vissza eddig.
2015. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63 kg-t tartottam sokáig. 64 kg-mal lettem terhes és 80 kg-mal mentem szülni. 75 kg-mal jöttem haza. Szoptatni csak hat hétig tudtam, de ezalatt semmi nem ment le. Amikor diétázni kezdtem és mozogni akkor lement 3 kg és ennyi. 72 kg-ról egyszerűen nem akart elmozdulni.És a hasam sem ment úgy vissza. Még gyerekem másfél éves korában is úgy festettem mint aki terhes :-( És akkor most szeptemberben tényleg várandós lettem. Jelenleg 17 hetes vagyok és egyáltalán nem örültem, hogy plusz kilókkal estem teherbe. Mert így aztán tényleg nem tudom, hogyan és mikor fogok lefogyni...És nem, nem ettem kettő helyett, ahogy most sem. AZt hiszem sajnos ilyen hülye szervezetem van :-(
2015. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettővel baromi sokat híztam. De főleg az elsővel. Utána 40 kg-ot adtam le. Most a másodikkal is sokat híztam, bár nem annyit. Két és fél hónapos, már diétázom és amikor tudok sportolok. Már kb. 6 kiló mínusznál járok.
2015. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!