Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hós terhes vagyok és párom...

6 hós terhes vagyok és párom heti 5 napot dolgozik reggel félnyolctól este félnyolcig. Ill. akkor ér haza. A többi lent ti mit tennétek? 24/l 25/f

Figyelt kérdés
Nos azelött jó volt a szexuális életünk de mióta nől a hasam meg hiztam nem olyan hu de egetrengetően, azóta nem vagyunk szinte együtt és tudom hogy nemjo neki már másfélhete nem is voltunk ugy együtt. és ezelött hiába volt fáradt is akkor is igényelte pont azért, de mit tegyek? Volt valaki ilyen helyzeetben?

2015. dec. 21. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Mond el neki, hogy neked hiányzik, és kérdezd meg mi az oka. Lehet, hogy nem az zavarja, hogy híztál, hanem az állapotod miatt nem mer közeledni. Beszéljétek meg, mert ha csak agyalsz rajta, az semmi jót nem szül.
2015. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy nézett ki, hogy kb 24 hetes korom körül (akkor már volt pocakom) elkezdtek ritkulni az együttlétek mert a férjem nem akarta, gyakran volt kifogás, kb 30 hetes koromban pedig azt mondta ő nem akarja egyáltalán, félti a babát. Hiába próbáltam meggyőzni, hogy ő nem rázkódik, meg problémamentes terhességnél nem okoz gondot,szülést csak akkor indít így ha már eleve beindulna lassan stb, hajthatatlan volt. Így beletörődtem. Pedig terhesen sokkal jobban kívántam a szexet, ezt is nyom nélkül túléltük. A 6 hetes kontrollt pedig ő várta jobban. :)


Üljetek le beszélgetni erről, lehet nálatok is hasonlóak az okok. Jobb tudni a valódi okot, hátha van megoldás. Pl kényeztethetitek egymást máshogy ha csak a szextől zárkózik el.

2015. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy meg kell beszélnem vele, köszi a választ :) de tudom, hogy az is zavarja, meg persze félt is valahol... na de lehet én rontottam el, mert néha a dolog után bekeményedik a hasam és eleinte megilyedtem, és ehet ez is baj..hülye vagyok, beszélek vele...
2015. dec. 21. 14:10
 4/12 A kérdező kommentje:
csak félek hogy másnál keresi meg az örömöket, mert hát férfiról van szó...és őszintén szólva ez sokat van eszemben ...főleg mert ő tényleg éjjel nappal aktiv volt ilyen téren.......
2015. dec. 21. 14:13
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

"mert hát férfiról van szó..."


Nem azért mert férfiról van szó. :)

Csak egy csapodár, gerinctelen féreg megy félre, és ez még véletlenül se igaz minden férfire (ellenben nők között is van jócskán gerinctelen példány. Kb. ugyanaz lehet az arány.)

2015. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

A dolog után...


Ja, ha ezen a szinten vagy 24 évesen, akkor nem csoda, ha nem tudjátok megbeszélni.

2015. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor helyesebben fejezem ki magam, a férfiak azért kevésbé bírják sze nélkül hosszabb távon mint a nők, ÁLTALÁBAN, az aggódásomnak csak ennyi az oka.... :(
2015. dec. 21. 14:23
 8/12 A kérdező kommentje:
figyelj ide ha ezen az oldalon vagy akkor gondolom le esett hogy kérésre választ kell írni nem pedig papolni, mert ha azt akarom hallani akkor max ki írom... de ha csak magyarázni tudsz meg fikázni akkor nem kell írni
2015. dec. 21. 14:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az nem férfi, amelyik csak szexuális tárgyként használja a nőt, és ha nem lehet dugni, akkor mást keres.


Egy párkapcsolat, gyerekvállalás azért ennél több (kellene hogy legyen). Áldozatokat kell hozni. És normális felnőtt ember nem az ösztönei után megy, hanem gondolkodik.


Mindenképpen beszéld meg vele.

2015. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú! Az én párom igazi kis szexfüggő! Napi többször igényelte. Mikor terhes lettem napi 24ben rosszul voltam és hánytam, eszébe sem jutott erőltetni a dolgot, később a pocak miatt ő mondta, hogy nem szeretné a szexet, mert zavarja. Megoldjuk máshogy (most már a nagy pocak miatt az is körülményes). Vannak más lehetőségek. Az biztos, hogy nagyon türelmes és figyelmes velem. Eszembe sem jutott, hogy ezért képes lenne megcsalni. Pedig híztam is nem is kevesek (20 kg). Mégis mindennap megkapom milyen gyönyörű vagyok. :) De persze mi meg is beszéltük már a legelső elutasításkor, hogy ő a baba miatt nem szeretné a szexet, nem miattam. És ha én nem mászok rá alternatívákat ajánlva, ő nem kezdeményez, szintén azért, mert nem akarja, hogy számomra rossz legyen (megterhelő, kényelmetlen, stb.) Muszáj kommunikálni egymással! Másképp tényleg eltávolodtok! :)

40hkm

2015. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!