Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematómával ma kezdtem másodsz...

Hematómával ma kezdtem másodszorra vérezni. Nagyon félek. Ugye minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
7 hetesen voltam először orvosnál akkor már volt szívhang és előtte két nappal pecsételő vérzésem volt mint kiderült van egy kicsi bevérzésem.Nagyon féltem,de orvosom mondta hogy barnázàs vérzés előfordulhat,ekkor ürül a hematóma.Ha erős darabos a vérzés és görcsökkel is jár akkor menjek csak kórházba.Most 9hetes vagyok és nagywc után észrevettem a papíron h picit vérzek megint.Kivagyok teljesen!!!Harmadik terhesség és az első kettőnèl soha semmi nem volt...nem vagyok hozzászokva, félek nagyon!!
2015. dec. 22. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

6 hetesen állapították meg nálam a heamatómát.

3x vittek be a mentők 10 hetesig olyan vérzéssel hogy átáztatta a mentőságyat. Nem vetélt el de mázlim volt mert a magzat mellett helyezkedett el a hematóma és nem felette. Barnázás végig volt, 12 hétig folyamatosan. Erre igazából gyógyszer nem hat. se magnézium se c vitamin utrogestan meg amúgy nem erre van de igen felírják . A szerencsén múlik, ha sokat pihensz felszívódik magától-

2015. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a bíztató szavakat.Az orvosomban bízom, első két terhességemet a szülésig ő kísérte végig, sztem ő a legjobb :) Remélem h minden rendben alakul,és a kezdeti nehézségek ellenére gondtalan terhességem lesz és majd egy csodalatos kisbabát szoríthatok magamhoz a nyárra.Délután óta már csak nagyon halvány barnázásom van...remélem ezzel be is fejeződött.C vitamint szedek mert azt olvastam h az a felszívódást segíti.Mg-ot meg a méh húzódásra.Ennyit tehetek meg pihenek :)
2015. dec. 22. 20:53
 13/13 anonim válasza:
Engem a 8 héten elöntött a vér azt hittem elveteltem jobban véreztem mint egy menzesz alatt. Pihennem kellett a 11. hétig véreztem hol jobban hol csak barnaztam. Aztán a 13.hettől újra elöntött még jobban mint elsőre három hétig felváltva véreztem barnaztam. A 20 hétre múlt el végleg a hematóma. Nem kívánom senkinek amit át éltem addig rengeteg kétely között.A hematóma a szülésnel is meg bosszúlta magát a lepenyem fent maradt mert a hematóma helyén oda tapadt kézillepény levalasztasom volt.Azt sem kívánom senkinek. De megérte :)
2015. dec. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!