Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyleg minden rendben?

Tenyleg minden rendben?

Figyelt kérdés

6+4 hetes 9mm-es szabalyos petezsak jo?


A lanyaimmal mar akkor mentem amikor volt szivmukodes de most az unnepek miatt nem akartam tovabb halasztani.


2015. dec. 21. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
jó, nekem 5+1 hetesen 4 mm volt :) gratulálok és boldog babavárást!
2015. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. dec. 21. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó, pl. én is pont 6+4 naposan voltam és akkor volt 20 mm petezsak és benne 3mm elő embrió. Van akinek 7 hetesen sincs még szív dobogás. De szerintem nyugodj meg biztos minden rendben,hisz orvosnál is voltál. :) Boldog Karácsonyt és boldog baba várást :)
2015. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9 mm-es szabályos petezsák tökéletes, és a terhesség időtartama is kb. jó. Az ne ijesszen meg, hogy másnak ekkorra esetleg már embrió is van szívműködéssel, lehet, hogy nem pont annyi volt a ciklusod, mint szokott lenni, vagy máskor volt az ovuláció, de ha biztosan tudnád is az ovu időpontját, néhány nap csúszás növekedésben akkor is belefér. A lényeg, hogy szépen fejlődjön, és szabályos legyen a kép, amit látnak. Gondolom, vissza vagy rendelve néhány hét múlva, ekkor ellenőrzik, hogy azóta is szépen alakult-e minden, de eddig tökéletes! :)
2015. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!