Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melíroztathatom a hajam?...

Melíroztathatom a hajam? Holnapra van időpontom,5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen. 8. hónap után nem javasolják a hajfestést és már most is próbáld úgy csinálni hogy ne nagyon lélegezd be a festék páráját.
2010. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan, én is meliroztattam a terhességem alatt 3x. a lényeg tényleg h ne lélegezd be, most már jó idő van kis szellőztetés és semmi baj nem lesz:)
2010. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

mond meg a fodrásznak,hogy nyissa ki az ablakot totál és jó ha teszel az orros és szád elé valamit :))

én végig festettem,nem lett semmi baja a kölöknek :))

2010. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom..Én a múltkor láttam egy riportot egy pesti nőgyógyásszal, aki azt mondta, hogy nem tanácsos a hajfestés terhesség alatt.Egyrészt mert felszívódnak a méreganyagok a fejbőrödön keresztül, másrészt mert belélegzed akárhogy van szellőztetve.Ezt az a doki mondta.Én a helyedben várnék az első trimeszter végéig legalább.Utána már nem alakulnak ki fejlődési rendellenességek.Mert az orvos szerint okozhat ilyet, bár ezt senki nem bizonyította be, és megoszlanak a vélemények az orvosok között is.Most lehet kapni olyan hajfestéket, amiben nincs ammónia, és tisztán gyóygnövényes.Én max. azt próbálnám ki, és csak egyszer a 9 hónap alatt.De engem most nem is foglalkoztat a hajszínem, és az eredetivel sincs semmi bajom.
2010. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jól szellőző helyen egész nyugodtan! én végig festtettem, semmi baj nem volt belőle. ráadásul a melírt nem is a hajtőtől kezdik.
2010. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én mind a 2 babámmal festettem a hajam.most 30+5hetesen melíroztattam is.abszolút nem éreztem a szagát,pedig hyperszuper a szaglásom.és jól be is fogtam.ha nagyon lenőne,akkor valamikor a szülés előtt megismételjük,hogy azzal legalább ne legyen gondom
2010. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem a fodrászom azt mondta amíg terhes vagyok és szoptatok nem festi be a hajam,mert káros lehet a babára!29hetes km
2010. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
válts fodrászt.. :D
2010. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is :) főleg aki festette előtte a haját, 9 hónap alatt szép kis lenövés tud kialakulni. átlagosan 9 cm...plusz a szoptatás, ki nem bírtam volna...
2010. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem okoz gondot, de az sem véletlen, hogy sokan mondják, hogy nem szabad.Szóval kérdéses, hogy ártalmas -e.Emiatt döntöttem én úgy, hogy nem kísérletezek.De szerencsém is van, mert a festett színem és az eredeti elég közel állnak egymáshoz, így a lenövés sem látszik.A színező biztos nem káros, az még szóba jöhetne, csak annak meg nem sok értelme van.
2010. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!