Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melíroztathatom a hajam?...

Melíroztathatom a hajam? Holnapra van időpontom,5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 08:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem felelőtlenség olyan dolgokat csinálni, ami árthat a babának. Persze, nem minden esetben árt neki, vagy nem látványosan, de ha csak ezerből egyszer előfordul egy durva hatás, és az pont nálad jön ki, akkor már nem tudod visszacsinálni. Van pl. aki dohányzik terhesség alatt, mert ismer olyan családod, ahol nem volt ebből baj. És ha nála meg pont lesz? Normális az ilyen?
2010. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Fodrászom a Frizurás Csoport tagja, elismert mesterfodrész, oktató. Naprakész a szakmában, mivel állandóan tréningekre jár amikor csak teheti! Kifejezetten ellenzi a terhes nők bárminemű vegyszeres "hajazását". Nem is válall várandósokat, de szoptatósokat sem "vegyileg":)
2010. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, h 12. hétig nem javasolják. De arról, hogy később, vagy hogy szoptatás alatt nem lehet, arról eddig nem hallottam...
2010. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!