Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sok 31. hétig 7...

Szerintetek sok 31. hétig 7 kg hízás?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, ha normál BMI-vel kezdted a terhességet, akkor egyáltalán nem, sőt, mondhatni tökéletes:)


Hány centivel, és hány kilóval kezdted?

2015. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 7-nél tartok, szerintem nem sok, bàr attól függ, hogy ki milyen alkat. Elsővel 13 volt összesen.
2015. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Teljesen átlagos alkat vagyok, a BMI indexemet soha nem néztem :)


Első babával 7 kg-t, a másodikkal 4 kg-ot híztam, ezért vagyok kicsit parás, hogy most nagyon megszaladtam a kilókkal

2015. dec. 27. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Továbbra is kérdés, hogy hány centivel és hány kilóval indultál a pozitív teszt idején, az átlagos sok mindent jelenthet:)


Mondjuk vegyük a 167 centit, ahhoz az átlagosnak a 54-61 kg számít (táblázat alapján). Nézzük meg 61 kilóval.

[link]


Ide, ha beírod, láthatod, hogy alatta van a 7 kiló az átlagos hízás minimumának, tehát a 7 kiló az bőven jó, simán lehetne több is.


A túl soványoknak ennél még többet is, a túlsúlyosaknak pedig kevesebbet, vagy akár egyáltalán nem kellene hízniuk. A 7 kiló egy átlagos testalkathoz nagyon jó.

2015. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem kéne hízniuk? Ez most komoly min 5-6 kg felmegy csak a baba miatt,mondjuk nem vagyok túlsúlyos,de nekem pl 14 jött fel a végére,nem látszott mondjuk, viszont 9kg rögtön lement,hogy megszületett a baba.

31 hetesen nem sok 7kg egyáltalán.

2015. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mandiga ***** válasza:
Teljesen jó a 7 kg hízás. Ha csak a baba miatt hízol, az kb. 9 kg a szülésig, ez teljesen jó, mert nem marad rajtad fölösleg. Ha belegondolsz, 3 és fél kiló a baba, 1 liter magzatvíz, a méhed súlya, a lepény súlya, a véred mennyisége, a mellek növekedése. Nem az számít mennyivel kezdted. A babával muszáj, hogy több legyen a súlyod.
2015. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!