Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babat erzem vagy meg tul korai?

A babat erzem vagy meg tul korai?

Figyelt kérdés
A terhessegem 16 heteben jarok,par nap mulva a 17 hetben,a pocakom mar eleg jol ki van kerekedve,elso terhessegem es nem vagyok biztos ha a babat erzem e vagy mastol van.Meg ilyet nem ereztem,elozo este amikor a parommal egy filmet neztunk es ram jott az ehesseg ugy ereztem mintha belorunnet megerintett volna valami,a baba lehetett? Ezen kivul erzek meg olyat is mintha pillangok jarkalnanak a hasamban,hasonlo a gyomor korgashoz csak enyhebb,valahogy olyan simogatasokat finom erinteseket.Ez lehet a baba mozgasa? Mar erezheto ,nem tul korai? A hasam eleg jol latszik mar. Koszonom a valaszokat elore is. Ha van valaki hasonlo allapotban akkor kivanok jo baba varast es konnyu szulest.
2015. dec. 31. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor már simán lehet a baba!:)
2015. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, érezheted már.

Általában az első babás anyukák később szokták érezni, de tulajdonképpen ez azért van, mert még soha nem éreztek ilyet és nehezebb nekik felismerni, hogy amit éreznek az valójában a babájuk.

A leírásod alapján nekem úgy tűnik, hogy ő a babád.:)

Amikor én voltam kismama, 16 hetesen én is éreztem hasonlókat, de nagyon bizonytalan voltam, hogy valóban a kisfiam mozgásait érzem-e, hiszen első baba, fogalmam nem volt, hogy mit kell érezzek, viszont 18 hetesen már egyértelművé vált.

2015. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet a baba, én is 16 hetesen éreztem pedig első terhesség volt.
2015. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, biztos hogy Őt érzed.Érezheted simán, és is 16 hetes voltam első terhességgel, mikor éreztem mocorogni.
2015. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat,igen ez is igaz hogy elso terhessegnel meg nem igazan tudjuk hogy mire kell figyelnunk pontosan mert ez egy uj es kulonleges erzes.
2015. dec. 31. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt 16 hetesen màr èreztem, most 10 hetes vagyok ès tegnap este mintha èreztem volna Őt de nem vagyok 100%ra biztos benne.
2015. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan írnám/írtam le az első mozgásokat, nagyon valószínű, hogy őt érzed.:)
2016. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!