Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek nem sikerült teljesen letenni a cigit?

Figyelt kérdés
és 23 hetes vagyok. a terheség elött napi egy dobozzal elszivtam miota terhes vagyok csak napoi egyet vagy napokig egyet sem.. nehéz.. van igy más is. mi lesz ha nem sikerül teljesen letenni?
2010. márc. 25. 14:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Ha van is, remélem a saját érdekében, hogy nem válaszol ide, olvass csak vissza, miket szoktak ilyenért kapni a "kedves" hozzászólóktól az ilyen kismamák...
2010. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
17%
hát ez elég szomorú és szégyen.... :S (én is tíz év után leszoktam napi másfél dobozról, miután eldöntöttük, hogy legyen baba! Még sehol sem volt, de már nem cigiztem. Miért olyan nagy dolog ez? Gyenge jellem és önző ember, ilyen minek szül gyereket ha ennyi áldozatot nem képes hozni...)
2010. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Na mit mondtam... Megjött az első...
2010. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%

kérlek ne dohányozz! szokj le teljesen!

belegondoltál mi lesz, ha netán koraszülött lesz a babád és emiatt valami baja lesz. nem fogod hibáztatni magad?

ne akard hátránnyal indítani az életben!

tudod én bármiről leszoknék, csak egyszer az életben lehessen kisbabám....

2010. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%

az első, aki képes lemondani... Szánalmas az ilyen "nő"!

Ja, és nyugodtan le lehet szavazni!

2010. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem, az első, aki képes lemondani, az én voltam, csak nem írtam bele, hiszen nem erről szólt a kérdése. Épp azért írtam az első hozzászólást, hogy ne is válaszoljon senki ide, aki tudna, mert leharapják a fejét. Mint ahogy máris a kérdezőét is leharapjátok.

Én 20 éve cigizek, minden terhességem ELŐTT leraktam, szoptatás után vissza, 3 gyerekem van.

NA ÉS??? Nem ez volt a kérdés.

2010. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

Én is 1 dobozzal szívtam terhesség előtt és mikor megláttam a 2 csíkot a teszten azonnal letettem a cigit. Nem terveztük a babát úgyhogy sajna előbb nem tudtam lerakni.

Nagyon sok dohányos ismerősöm is így volt egyetlen szálat sem szívtak sem terhesség sem szoptatás alatt.

Egy szülő ezt megteszi a gyermekéért és ha megszületik sokkal nagyobb áldozatokat kell majd hozni érte, mint az a napi 1 szál.

Nem ítélem el a dohányosokat, én is elszívok napi 2 szálat mióta nem szoptatok, de annál UNDORÍTÓBB nincs ha egy TERHES nagy pocakos nő cigizik.

Kérlek ne tedd a gyermeked egészségét kockára az önzőséged miatt.

2010. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13%
Igazad van, NEM EZ VOLT A KÉRDÉS! De annyira felháborító az ilyen, hogy nem bírtam ki szó nélkül....
2010. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Én sokat hallom azt hogy a terhesség alatt többet árt a picinek az idegeskedés, mint az ha egy 0,00001 g és cigit elszivsz.

Én is cigiztem, de mivel nem vagyok egészséges, és ha elvetélnék lehet nem tudnék többet teherbe esni, igy leraktam. És megállom!! Probálj minden olyan szokást kiüzni erre az időre az életedből ami esetleg arra késztett hogy dohányozz. Mint pl a K.V.! Nekem ez sokat segitett. Bár mondjuk az utóbbi időben a pénzhiány miatt nem is bagóztam sokat!

Bird ki ezt a kis időt, azért hogy egészséges legyen a csemete hisz annál rosszabb nem is lehet hogy betegen szülessen! (Persze mellékesen, születhet ugy is beteg bébi ha te mindent megteszel!)

De ha dokit megkérded az a biztos!!

11 hetes kismama

2010. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Jajj, ez az "idegeskedek ha nem cigizek", ezt fejben kell eldönteni....


Dobd be egy kisdobozba mindennap a cigid árát és ha összegyűlik egy összeg vegyél valami kedveset a babádnak és magadnak.

És kérhetsz segítséget orvostól is! De ha te nem akarsz leszokni akkor az orvos sem fog tudni helyetted!

2010. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!