Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 5 honaposan megyek eloszor...

Jessemm kérdése:

Ha 5 honaposan megyek eloszor nogyogyaszhoz milyen vizsgalat lesz? Sztkba

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 00:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
A rakszurest ott vegzi. Az uh-ot ha van gepe,akkor helyben,ha nincs,akkor at kell menned az uh-ra. Nekem a nogyogyasz adott mindenhova beutalot (vervetel es Ekg-ra is) Fogaszatra is el kell menni,mert ugy tudom h kell ott is a pecset az anyasagihoz.
2016. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%
Amugy hogy nem lehet eszrevenni 5 honapig h terhes vagy? Nagyon felelotlen az amit csinalsz. Ilyenkor sajnalom azokat a parokat akik valoban babat akarnak es vert izzadnak hogy egy lombik osszejojjon nekik,mig az ilyen felelotlen lanyok meg szulik a gyerekeket es az sem erdekli oket hogy egeszseges lesz e a baba,csakhogy megkapjak a 64.000 ft-os anyasagit.
2016. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mandiga ***** válasza:

Ez nagy felelőtlenség, mert szerintem is észre kellett volna vennie, pláne, hogy nem is kövér, megnéztem a képét.

Amúgy meg az ilyeneknek mindig egészséges gyerekük születik, akik meg aggódnak, nekik meg ott a baj, vagy nem jön össze.

2016. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!