Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a baba mozgása 5...

Milyen érzés a baba mozgása 5 hónaposan?

Figyelt kérdés
Pontosa hol mocorog a baba?Csak középen vagy már máshol is érzitek?Milyen erősen és milyen érzés?Letudnátok ìrni?
2015. dec. 19. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

18 hetesen kezdtem érezni de nagyon gyengén és csak akkor, ha feküdtem. Hasam alján éreztem, ha jól emlékszem csak az egyik oldalon. 22 hetesen már éreztem állva is, 24 hetesen már volt változatosság a mozgás helyében, néha pont a köldököm alatt egy kicsivel éreztem de általában a hasam aljában azért.

Eleinte nagyon gyenge mozgásoknak éreztem, idővel egyre erősebb volt. A legelején inkább olyan, mintha csikizné a hasam belül, pár héttel később inkább bökdöséshez tudnám hasonlítani és 24 hetesen amikor majdnem köldöknél rúgott, az már kezdett kellemetlen lenni, a hasam alján még nem. De határozott rúgásnak éreztem azért.

2015. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15-16 hetesen éreztem először de nem tudtam még beazonosítani hogy biztos ő az, olyan érzés volt mint mikor összerándul a szemhéjad az idegtől, de ilyenkor még napokra kimaradozott, 5 hónaposan már mindennap éreztem, most 22 hetesen egészen erőseket tud rúgni és naponta olyan 5-6x jelentkezik olyan 20 perceket van ébren.

Szó szerint rúgás érzet tehát ez semmi máshoz nem hasonlítható, néha gyengébb néha erősebb, azt is érzem ha csak helyzetet vált és mocorog, sőt azt is mikor odébb "úszik", az meg olyan érzés mint mikor a kezeddel a víz alatt sodorsz.

Pontosan hol erre nincs válasz mert mindig máshol de nekem faros még a babám egész lent van a lába szeméremdombomnál rúgdos a legtöbbet hol jobb hol bal oldalt hol középen ez változó :)

Csodálatos érzés, mindig odateszem ilyenkor a kezem és beszélek hozzá, apuka még annyira nem érzi mert mellső fali a lepényem, ő csak akkor érzi ha hanyatt fekszek.

22hkm

2015. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 hetesen éreztem először a szeméremcsont környékén ilyen kis izomrángásszerű érzést, ami aztán nagyobb időközönként ismétlődött, de még nem mertem elhinni (első baba). A 17. héten viszont már látszottak is kis puklik a hasamon az érzés mellé. Aztán ez erősödött.
2015. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!