Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mesélnétek a 3-4-5D-s ultrahan...

Mesélnétek a 3-4-5D-s ultrahang élményetekről?

Figyelt kérdés
Pl. mosolygott, szopta az ujjacskáját, fintorgott stb. ?
2016. jan. 3. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Vegig bujkalt a baba, nem lattam belole semmit :D (4D) befele fordult majdnem vegig, a kis hatat mutogatta. Egyszer fordult elore, akkor epp asitott:) de meg a koldokzsinor is rossz helyen futott, ugyhogy az addig 3x lanynak tippelt babamat fiunak tippeltek, aztan 10 hetre ra voltam megint uh-n, akkor megint lany lett :) 32 hetes voltam, vagy 31, akkor mar nem igazan tudtak 4D-t csinalni, mert takargatta az arcat a kezevel, es igy semmit nem lehetett latni.

De egyebkent nekem vegig ilyen volt, 20. hetire 3x kellett visszamennem, hogy mindent rendesen meg tudjanak vizsgalni.

Most 35+3 hetes vagyok :) tobbre nem megyek, de nagyon varom.

2016. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én elvileg a lehető legideálisabb időpontban mentem babamozira, 27 hetesen. Az arcát takargatta rendesen, a kezeivel is és a köldökzsinór is előtte volt. Olyan nem volt, amire te gondolsz, hogy videó-szerűen látod, hogy mit csinál. A mozgásokat sima 2D-ben láttam, ami 3D volt, azt kimereveített képből csinálta a doki. Majdnem 20 perc volt a vizsgálat, lényegében egy nagyon alapos biomertia volt -részetesebb, mint a klinikai 20. heti - 3Ds képekkel tűzdelve. Nagyon jó élmény volt, de a képek közel sem sikerültek úgy, mint netes képeken, videókon. :)


37+2 hkm

2016. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fantasztikus volt látni a kisbabánkat a pocakban ahogy vigyorog, tesz-vesz, magzatvizet iszik stb... Azt sajnálom, hogy nem vittük el a nagy családot, apukaként én nagyon élveztem.
2016. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi videón néztük 5D-n, de nekünk is a hátát mutogatta. Végül sikerült többször is megnézni az arcocskáját, de emiatt hogy háttal feküdt és belemászott a méhlepénybe nem igazán sikerültek szép 5D-s képek. Először összehúzta a szemöldökét, mintha haragudna, majd többször is mosolygott, megfogta a lábikóját is, a végén vágott egy grimaszt, mint akinek viszket az orra, felhúzta az egyik oldalra. Az a kedvenc képem róla! :D
2016. jan. 3. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
30 hetesen voltunk babamozin, jöttek a nagyszülők is. Fintorgott a fiam szinte végig, aztán egyszercsak egy hatalmas mosollyal levett mindenkit a lábáról. Már 3,5 éves, ez a mosoly azóta is jellemző rá.
2016. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek érzik, hogy figyeljük őket? :)
2016. jan. 3. 16:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat azt nem hiszem, szerintem maximum azt, ahogy a hasadon van az UH-s keszulek, es "simogatja" vele a hasadat az ultrahangos :) szerintem erre reagalhatnak, persze ki tudja :)
2016. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia! megírom priviben, hogy milyen volt:) 4d és 5d is volt nekünk.


30hkm

2016. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2x30 perc alatt (egy hét különbséggel) mad 2 percig tudtam nézni. Hol a kezei, hol a lábai takarták a pofiját, hol belebújt a lepénybe. De igy is jó élmény volt egyébként. :) 4D volt.
2016. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!