Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 12 hetesen azt mondta...

Akinek 12 hetesen azt mondta az orvos, hogy lát valamit a lába között de azt nem tudja hogy mit. Fiú lett vagy lány?

Figyelt kérdés
Elvileg ilyenkor a hormonoktól fel lehet duzzadva a lányok nemi szerve is. Akkor még lehet kislány, vagy csak azért mondta mert nem akart biztosat mondani? Oldalról látta, a ez számít, a lába közé direktben nem nézett be "alulról"

2015. dec. 30. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne találgatni, biztosat úgy is csak az orvos fog tudni mondani, ha nyilvánvalóvá válik számára.
2015. dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem a 16 hetes ultrahangon mondták meg, hogy kisfiú. :)
2015. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12 hetesen nekem még egyáltalán nem is mert tippelni semmire. Ne vedd készpénznek amit mondott. Majd talán a 20. hét körül már jobban látja. Addig: nyugi! :)
2015. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap voltam és mondta, hogy ilyen korán nem szeret semmit mondani, de akárhonnan nézi csak a 3 csíkot látja, ami ugye azt jelenti, hogy kislány.
2015. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem valamikor, eleg koran, talan 11-12 hetesen, annyit mondott, hogy ugy nez ki kislany lesz, de ez meg nagyon korai...en persze ezt keszpenznek is vettem, mivel pont arra vagytam, aztan a 15 hetesen azt mondta, 99 % fiu, de majd 3-4 het mulva mond nagyon pontosat....
2015. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 hetes uh-on mondta, hogy lát vmit a lába között. Fiam lett.
2016. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. A 12. héten 80%-ra tippelte, hogy fiú. De miért tippel, nem? Nem is értem... vagy egy kislányom, őt csak jóval később határozták meg. Én is kíváncsi vagyok mi lesz a lábacskái között :)
2016. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12 hetesen 80%(orvosnő) fiút mondott, 18 hetesen azt mondták egyértelmű fiú (két különböző orvos).
2016. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kislányunk lesz :)
2016. márc. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!