Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepény részben a méhszájo...

A méhlepény részben a méhszájon fekszik. Volt más is így?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, és tegnap elkezdtem vérezgetni. Nem friss volt, hanem alvadt, és nem sok. Reggel mentem uh-ra, és jól van a gyerek, kiderült, hogy a méhlepény rálóg a méhszájra. Most feküdnöm kell, de a méh növekedésével állítólag feljebb mehet róla. De nem tudom meddig kell feküdnöm, mennyire komoly ez, illetve ha már nem vérzek mehetek-e dolgozni. (nem fizikai munka) Aki így volt mit mondott nektek az orvos? előre is köszi a válaszokat!
2010. márc. 25. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én irodai munkát végeztem.Ugyanez volt a "bajom",mint neked.Nekem is a sok fekvést javasolták,és azóta is ezt kell tennem.Már 34 hetesen,viszont a jó hír,hogy tényleg feljebb ment.Szerintem ha ezt mondták,tartsd be,jobb a békesség! :)
2010. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, 20-22. hét táján kezdett feljebb menni, végül sikerült hüvelyi úton szülnöm.

Kérlek vedd komolyan a fekvést, ez nem vicc!!! A méhszájon fekvő lepény nagyon veszélyes lehet, az elhelyezkedéséből adódóan nagyon sérülékeny a lepény, és ha megpattan egy ér, akár el is vérezhetsz percek alatt. De könnyen le is válhat a lepény, ez meg a babára nézve veszélyes.

2010. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ne haragudjatok az értetlenkedésért, de ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem dolgoztatok, nem mentetek sehova, szigorúan szobában fekvés volt 6 hónapig?
2010. márc. 25. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Első: sajnos ilyesmi... :( ... sok könyv,internet,dvd-k... Nem szabad se emelni(pl.bevásárlás),se nagytakarítani,semmit amivel megerőltetheted magad. Nekem a 28. hétre vándorolt feljebb. Azóta kicsit aktívabb vagyok (takarítás,séta),de bármikor ha úgy érzem,hogy fáradok,már fekszek is lefelé. Persze nem séta közben :) Kitartás,hamar eltelik! Vigyázz magatokra,tartsd be az utasításokat,és nem lesz baj!Minden jót! :)
2010. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is egy nagyon picit rálóg a méhszájra a lepény, és pont a napokban volt egy pici barnás vérezgetésem.

Jelenleg 21 hetes vagyok, mint az őrült rohantunk az ügyeletre, szerencsére minden rendben, de nagyon megijedtünk!

Az orvosom szigorú pihenést javasolt, MagneB6 ivóoldat és rutascorbin-t.

Nekem eddig még nem húzódott feljebb, és talán már nem is fog.

Szerintem nagyon oda kell ezekre a jelekre figyelni,nem szabad megerőltetned magad!

Nem tudsz betegállományba menni?

2010. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is rálógott a méhszájamra 18 hetesen,de nekem szerencsére rá pár hétre már feljebb is húzódott és most meg semmi baj nincs!Mondjuk én 11 hetesen bevéreztem nagyon,úgyhogy én eleve pihenésre voltam itélve!Mostmár mozgok!Én is sokat sétálok és ha nem muszáj nem egyedül,nehogy baj legyen!Nem emelek,sokat olvasgatok és internetezek!:)Tényleg vedd komolyan,nehogy nagyobb baj legyen!

Boldog babavárást!

27 hetes kismama!

2010. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!