Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire furcsa, hogy 14...

Mennyire furcsa, hogy 14 múltam, de már most gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furán hangzik, de egy ideje úgy érzem, hogy az életemből hiányzik a gyerek. Másnak is volt már ilyen gondja? Most egyelőre megpróbálom egy háziállattal orvosolni, remélem sikerrel. Szerintetek mi lehet a bajom? Akármi ötletetek van légyszi írjátok meg.

2016. jan. 4. 01:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

sztem az égvilágon semmi gond nincsen veled

van akiben hamarabb alakulnak ki és erősebbek az anyai ösztönök

én is kb 15-16 éves korom óta így érzek, vannak ismerőseim akik pedig 22 évesen is több éves párkapcsolat mellett is elképzelhetetlennek tartják (na nekem ez a furcsa)

de ne tedd meg!

a házi állat jó megoldás lehet :)

21L

2016. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanaz a gond veled, mint az összes csajjal, kapásból gyereket akarnak, aztán csodálkoznak ha egyedül kell felnevelni őket, ráadásul munka nélkül egy rókalyukban. vegyél magadnak műanyag babát és babázz. Nem véletlenül találták ki a kislányoknak.
2016. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
semennyire
2016. jan. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Én is teljesen így voltam vele, többször volt, hogy ilyen kismamáknak szóló könyveket olvastam, amit még anyukám vett mielőtt én születtem :)


Azóta is nagyon szeretnék gyereket, most 20 éves vagyok.

2016. jan. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Igen azert vannak a jatekbabak, meg az ilyen eletre nevelo kisegito eszkozok amik a jovore keszitenek fel.

Amerikaban altalanos iskolaban van egy program ami erre iranyul. Az ismerosom lanya kapott egy papirzacskos 2kg-os cukrot, amit 1-2 hetig mindenhova magukkal kellett vinnie, mint egy gyereket, es vigyazni kellett ra. A lany jelenleg 26 eves es egyaltalan nem akar gyereket.

2016. jan. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

"vannak ismerőseim akik pedig 22 évesen is

több éves párkapcsolat mellett is

elképzelhetetlennek tartják (na nekem ez a

furcsa)"


Az még nem is annyira furcsa. De amikor 30 felett is ez van az már fura. És nem arról van szó, hogy sose akar csak ejj ráérünk arra még...


A 14 mondjuk picit korai, de azért annyira nem. Nagyanyáink, dédanyáink idején első gyerek simán jött 16-20 év között és nem csak a cigányok között.

2016. jan. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Németh József11 válasza:
51%
Szerintem egyáltalán nem furcsa. De ezt lehet orvosolni. Nem lehet,hogy néha egyedül érzed magad? Mert akkor a háziállat egy remek megoldás. Esetleg...van barátod? Ha nincs,akkor lehet ,hogy kéne.;) Egy barát akivel mindent meg tudsz beszélni,akinek bármikor elmondhatod a gondjaidat,akihez bármikor odabújhatsz,stb.
2016. jan. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

Kb ovis korom óta gyerekre vágyom és egész életemben vágytam rá :) Nincs ezzel baj, de persze még várj legalább 6-7 évet. Vegyél egy kiskutyát addig, én is azt tettem. Rendgeteg szeretetet tud adni és igényi is.

27 éves vagyok, és most várom az első babámat :)

2016. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Hát 14 évesen elég furcsa,pedig én is fiatalon szültem 24 évesen.

El kell tartani azt a gyereket.Először tanulj,majd dolgozz,teremts megfelelő hátteret,meg stabil társat,és majd akkor...

2016. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen szerettem volna kistesót,hogy babázhassak,aztán 18 éves koromig már egyáltalán nem akartam babát a közelemben,ekkor született meg a kisebbik öcsém,viszont még később sem vágytam sajátra,de pozitív lett a tesztem már majdnem 21 évesen,és hozzá kellett szoknom a gondolathoz,hogy már pedig babázom, igazán 23 évesen vágytam először igazán gyerekre,szerintem ekkorra érte meg Rá. Szerintem kamaszkorban teljesen elfogadott mindkét véglet a babák iránti szeretet,és az utálat is.
2016. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!