Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt közületek olyan kismama,...

Volt közületek olyan kismama, aki szeméremcsont törés után természetes úton szült?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs két egyforma törés, ne itt tájékozódj, hanem a kezelőorvosoddal konzultálj. Vizsgálat nélkül ő sem tudna erre megbízható választ adni. A törés idején készült röntgenfelvételt vidd magaddal, hogy pontosan lássa, hol és milyen irányban tört el. Meg az se mindegy, hogy mennyi ideje.
2016. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
6 éve történt.Azt mondja a nőgyógyász,mivel nem célszerű friss röntgent készíteni kismamáknak,majd meglátjuk hogy alakul.
2016. jan. 4. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:

A törés után csak készült röntgen. Azt meg tudja nézni.


Egyébként csont törhet szülés közben is, nekem a farokcsontom esett áldozatul. Mivel gipszelni nem tudták, terhelni meg úgysem terheltem, hiszen fájt, magától gyógyult szűk egy hónap alatt. Addig féloldalasan fekve tudtam "ülni" csak.

2016. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!CSak szeretném a császárt elkerülni
2016. jan. 4. 13:43
 5/11 anonim ***** válasza:
mi az, hogy majd meglátjátok, hogy hogy alakul? a terhességed folyamán mennyire terhelődik, vagy majd szülés közben lesz valahogy?
2016. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,hogy,hogyan bírja a terhelést!
2016. jan. 4. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerősöm pár hete szült császárral ilyen törés miatt (kb 8 éves baleset). De a doki jobbnak látta, így voltak biztonságban mindketten.
2016. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Súlyos autóbalesetem volt 6 éve. Szeméremcsont törésem is volt, meg még sok minden. Csigolyám több helyen tört, (szerencsére gerincvelő nem sérült) ágyéki, nyaki csigolyák, medence és szeméremcsont töréseim is voltak. A nőgyógyászommal, sebészekkel és több orvossal is konzultáltunk a teherbe esés előtt. Hogy a testem képes lesz-e egy gyermek kihordására. Minden orvos azt mondta, hogy képes leszek, de csak császárral. Mivel azok a törött csontok már nem olyanok mint a törés előtt. Sokkal gyengébbek a forradásoknál.

Persze az sem mindegy, hogy milyen volt a törésed. De ezt a nőgyógyászoddal megtudod beszélni.

2016. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!És a császár tényleg olyan borzalmas mint amit lehet olvasni a neten róla?
2016. jan. 5. 06:17
 10/11 anonim ***** válasza:

8. hozzászóló vagyok. Nekem nem volt borzalmas, sőt nem is fájt.

Reggel 8:10-kor lett meg a fiam. Estére már a férjemet ki kísértem. Egyáltalán nem fájt, csak egy kicsit kellemetlen volt. Bőr húzódást éreztem csak. Másnap már ki-be raktam a fiamat a kiságyból mert egyáltalán nem fájt.

Míg a szobatársam, aki rendesen szült szenvedett még szülés után is. Nagyon fájt mindene. Nem tudott pisilni mert nagyon csípte lent a sebet. Nagyon vérzett is. (Lehet, hogy ez csak 100-ból 1 nőnél fordul elő. De én csak őt láttam, róla tudok írni.)

Én utólag, hogy láttam min megy keresztül. Én örültem a császárnak.

2016. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!