Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen tünete volt,...

Kinek milyen tünete volt, mielőtt kiderült babát vár?

Figyelt kérdés
Második hónapja próbálkozunk. Előző hónapban, mikor megjött olyan méhösszehúzódásom volt, hogy ment a hasam. Felhívtam a nődokim, azt mondta ez normális, ne aggódjak.Ebben a hónapban pont peteérés napján voltunk együtt a párommal ez 23.-a volt. Elseje óta pedig szurkál a hasam. Mint mikor megvan a havim. Délután mindig erősebb. És hasmenéssel küszködök. Nem állandó a fejfájásom, de elég gyakori. Tudom mindenkinek más és más tünetei voltak/vannak. Két napon belül meg kell jönnie, ilyenkor érdemes tesztelni?
2016. jan. 5. 19:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Megprobalhatsz egy tesztet! :)
2016. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen. Pozitív teszt után sem. És később sem volt semmi. Tök jól voltam, és nagyon élveztem.

Akkor érdemes tesztelni, ha nem jön meg. Addig felesleges. Mert nem tudod, hogy azért negatív mert korán teszteltél, vagy azért mert sikertelen a hónap.

2016. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Nekem az első tünetem az,volt hogy nem feszült a mellem mivel menstruáció előtt 1hettel mellerzekenyseg jelentkezik ezt mikor eszre vettem akkor számoltam ki hogy hoppá késik egy napja is mar a,menstruáció... Másnap reggel teszteltel es halvány pozi,volt.


Alltalaban a terhesség jele nem,nagyon jelentkezik menstruáció előtt.

Hisz menstruáció előtt alltalaban sok nő tobbet eszik felpuffad....stb...

2016. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Nekem a hasam majdnem leszakadt menzesz előtti 3. napon, de csak egy délutánon. Aztán nem jött meg.:)


Én megvárnám a menzesz napját a teszteléssel, de csak mert nekem a digitalis clearblue sem mutatta ki hamarabb, pedig nem volt később fogant a gyerek.

2016. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig görcsölt a hasam kb 3-4 nappal nemvárt előtt aztán nem jött meg. Tünetem ezen kívül nem volt semmi olyan 6 hetes terhességig.
2016. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
A várt előtt (még nem volt tervben a baba) pár nappal megkezdődött az aluszékonyság és emiatt csináltam tesztet, ami pozitív lett. Más különösebb tünetem nem is volt az első trimeszterben, a hasam görcsölgetett néha és a melleim voltak kissé érzékenyebbek.
2016. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
nekem pont ezek voltak a tuneteim. háromszor voltam terhes. majd ird meg a tesztet eredményét :)
2016. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ennyi választ kapok. Köszönöm szépen mindenkinek. Írok mindenféleképp. Köszönöm még egyszer, bízok benne, hogy a baba okozza és nem más. Jóéjt mindenkinek.
2016. jan. 5. 21:46
 9/32 anonim ***** válasza:
4 terhességem alapján: mind más korai tünetekkel jár. Az elsőnél pl. 2 nap alatt egy kosárméretnyit nőtt a mellem és extrém szagérzékeny voltam. A mostaninál egyfolytában pisilnem kellett.
2016. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Előbb volt halvány pozitív tesztem, mint tünetem. A tünet annyi volt, hogy máshogyan, és jóval később jött görcsölés, ami 1 napig tartott, magnézium hatására elmúlt, és nem folyamatosan éreztem a derekamban, hanem a nap fokyamán elosztva jött olyan 8-10 görcsölés, amikor álltam, és nem mozogtam, és kb. 10 mp-ig tartottak.


Érzékeny mellbimbó is volt előtte 2 nappal, de az nekem alapból volt, mint pms tünet, csak később kezdődött, mint szokott.

2016. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!