Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen tünete volt,...

Kinek milyen tünete volt, mielőtt kiderült babát vár?

Figyelt kérdés
Második hónapja próbálkozunk. Előző hónapban, mikor megjött olyan méhösszehúzódásom volt, hogy ment a hasam. Felhívtam a nődokim, azt mondta ez normális, ne aggódjak.Ebben a hónapban pont peteérés napján voltunk együtt a párommal ez 23.-a volt. Elseje óta pedig szurkál a hasam. Mint mikor megvan a havim. Délután mindig erősebb. És hasmenéssel küszködök. Nem állandó a fejfájásom, de elég gyakori. Tudom mindenkinek más és más tünetei voltak/vannak. Két napon belül meg kell jönnie, ilyenkor érdemes tesztelni?
2016. jan. 5. 19:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt, pedig terveztük. Nem jött meg, így csináltam egy tesztet...
2016. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Még meg is jött, igaz a 36. napon. A teszem is negatív lett, pedig már terhes voltam. Talán annyi, hogy két héttel előbb, volt egy kis furcsa hasfájásom, amilyen még soha, ebből már gyanítottam. Az orvos meg is erősítette ezt, 2 nappal azután, hogy már elmúlt a menstruációm.
2016. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Borzaszto gorcse voltak egyszer ossze is rogytam nem tudtam felkelni sem.A melleim hamar bedurrantak bar azt hittem meg fog jonni.a nemvart napjan azonnal eros 2csik lett ;) az elejen zabaltam kb 1-2hetig.a 6.hettol jott a hanyinger aztan par napra abbamaradt majd a 8.heten felerosodott ismet.allandoan aludnek erom semmi.
2016. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Még várok a tesztel. Még mindig kínoz a görcs, hasmenésem nincs, de többször begörcsölök, viszont 10 másodpercnél nem tart tovább. Soha nem volt még ilyen ezelőtt. Általában peteérésnél szoktam kicsit görcsölni, meg mikor megjön, az első két napban. Köszönöm a válaszokat. :)
2016. jan. 6. 19:22
 15/32 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek. Ma hajnalban arra ébredtem görcsölök. Rohantam wc-re (ajjj mondom biztos megjött) de nem most hosszabb ideig ggörcsöltem. Visszafeküdtem elmúlt. Reggel félve mentem wc-re de azóta semmi. Egyszer begörcsöltem, és most látom,hogy kis fehér válladék van a bugyimon. Lehet nagy a baj???
2016. jan. 8. 11:29
 16/32 anonim ***** válasza:
Fehér váladék az folyás. Nekem nemvárt napján ugyanúgy göcsölt a hasam, mintha meg akarna jönni és én is félve mentem a WC-re. De nem jött meg. Másnap teszteltem pozitívat. :)
2016. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Csak én lehetek ekkora "szerencsétlen"! Vettem egy tesztet, ami nem értékelhető, holmi 1000 Ft volt, és nem ÉRTÉKELHETŐ. Úgy felbosszantott.
2016. jan. 8. 16:56
 18/32 anonim ***** válasza:

Miert mi van a tesztel??

Kepet nem tudsz rola küldeni?

Vagy eleve az ellenőrző csík nem jott ki vagy nem jo helyen?

2016. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Vegyél facelle tesztcsíkosat Rossmannban, vagy X-epilt, utóbbiban 2 is van, és csak 4-500 ft körül vannak.
2016. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Megvártam az 5 percet és nem jött ki egy csík sem a teszten.

Az útmutatóban az volt írva, hogy érvénytelen teszt esetén nem jelenik meg csík. 3 hónapja is ezt a tesztet vettem, akkor minden rendben ment, nem is kellett 5 percet várni és mutatta az egy csíkot.

2016. jan. 8. 17:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!