Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamik! Érdekelne,...

Kedves kismamik! Érdekelne, hogy mielőtt kiderült, hogy babát vártok, ugyan úgy megvoltak a nem várt mensi előtt tünetetek?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy mikor teherbe estetek, a nem várt előtt is megvolt a mellfeszülés, és a mindjárt megjön érzés? Nekem PÉ után pár nappal már elkezdenek feszülni a melleim, ebből tudom, hogy nincs baba. :( De ebben a hónapban úgy érzem, hogy SIKERÜLT annak ellenére, hogy most is feszülnek a melleim, főleg mikor megszabadulok a cicifixtől. :) Kérlek írjatok, hogy nektek megvoltak-e ugyan azok a tünetek, mint mensi előtt, és mégis babásak lettetek! A válaszokat nagyon köszönöm!
2009. szept. 21. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

szia! Hát, a mindjárt megjön érzés, az természetesen megvolt, az asszem minden nőnél megvan, hiszen a méhed változik. De nekem pl. - pedig már menstruálok egy ideje - sosem feszült a mellem a menzi előtt.

Sőt: sosem barnáztam, viszont abban a hónapban, mikor teherbe estem, az utolsó menzi előtt és utána is voolt barnázásom.


Kívánom neked a legjobbakat!


22 hetes kismami

2009. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. A menstruációs és a koraterhességi tünetek nagyjából (vagy talán teljesen) ugyanazok, főleg a mellfeszülés. Én csak harmadszorra tudtam megkülönböztetni a kettőt, onnan, hogy a szagokat elkezdtem "úgy" érezni, ahoyg terhesen.

Kitartás, türelem, nemsokára tesztelhetsz!

2009. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem valamennyiben más volt. Amikor meg szokott jönni, előtte majdnem egy héttel már érzem a hasfájást, a mellem fájogat, de csak bimbó körül. Most még a nemvárt előtt 3 nappal se éreztem a hasam, és a mellem úgy fájt, mintha izomláz lenne benne oldalt. Először azt is hittem, hogy az, mert emelgettem. Aztán a nem várt előtti estén gondoltam egyet, megcsináltam egy tesztet. Nagyon haloványkán, de ott volt a 2. csík. A mindjárt megjön érzés onnantól 1 hétig megmaradt, de nem erősödött, mint szokott. Azóta enyhült, de néha még előjön.
2009. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is mensi szerü tüneteim voltak, hasfájás, derékfájás. Ezen kivül semmi más jelet nem éreztem, csak azt hogy teljes szivemből éreztem hogy itt a baba, úgy ahogy most Te. Előtte soha nem éreztem ennyire, főleg mert soha nem stresszeltem magam a babakérdésen.

2.5 hónapos kislány anyukája

2009. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi több mint egy évig próbálkoztünk, de ugye mindig jöttek a tünetek, mellfeszülés, görcsölés. aztán egyik hónapban ugyanazt éreztem, sírva mondtam a páromnak, hogy megint meg fog jönni, mert görcsölök. Aztán eltellt egy hét, és semmi. Teszt. és 2 csíkos lett:). Úgyhogy nálam megvolt minden tünet, csak nem jött meg. Ja, és a 15hétig igy görcsölgettem, föleg amikor meg kellett volna jönni a mensinek. Remélem terhes vagy:). Üdv:4 hónapos kisfiu anyukája
2009. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, szívesen olvasgatok még, ha írtok. :)

Nekem is oldalt fájnak a melleim,( a melltartó is elég szűkös, kibuggyanak a melleim ) és PÉ után 9 nappal 0,4 tizedet leesett a hőm, majd másnap felment újból, azóta elég szépen fent van. Nagyon sok boldogságot kívánok minden kismamának, és édesanyának! :)

2009. szept. 21. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, mellfeszülés, a bimbók vizsketése és "mindjártmegjön" érzésem volt. Plusz fel volt puffadva a hasam.
2009. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A haspuffadás nekem is megvan már szombat óta, de én arra gondoltam, hogy a szüret miatt volt, mert rengeteg mustot ittam. Viszont még ma is érzem a teltség érzetet, szódabikarbónát ettem az előbb, hogy tudjak büfizni. :)
2009. szept. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!