Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha matol vagy tappenzen 9es...

Ha matol vagy tappenzen 9es koddal, esa munkaltatom rendben tovabbitja a papirjaimat, akkor mikor szakithatok eloszor penzre?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy 2-3 honap is?
2016. jan. 5. 22:40
 1/5 Bella169 ***** válasza:

Az első táppénzes papír bérszámfejtése a beérkezéstől számított 30 napon belül meg kell hogy legyen utánna ha továbbra is rendben kéthetente beviszed és a munkáltatód rendben továbbítja akkor 2 hetente utalnak.

Ha mától vagy táppénzen akkor 2 hét múlva kapod az első táppénzes papírt, amit le kell adnod, majd azt továbbítja a munkáltató, tehát cirka 2 hónap múlva kapod az első táppénzedet.

2016. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem karacsony hetében irt ki a haziorvos, ket unnep kozott hetfon (1 het mulva)mentem vissza a papiromert amit le is adtam a munkahelyen ,remélem el is kuldtek az oephez. Jovoheten viszem ki a masodik papirom akkor rakerdezek ,de remelem varhatom jovohetre az elso utalast.:)
2016. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van a papírokkal, akkor tudják tartani a határidejüket.Nekem kb.2-3 alatt a számlán volt, a TP papír postázásától.Ha gyanúsan sokáig nem érkezik meg, szerintem hívd őket!
2016. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én november elejétől vagyok táppénzen. Mindig időben leadtam a tp-s papírjaimat. Decemberben, fizetésnapkor kaptam is táppénzt, kb. a harmadát annak, ami járna. Ennyit számfejtettek. Utána még hóközi utalással kaptam két részletben pénzt, így a hónap legvégére végül is tényleg megkaptam az összes pénzemet, de ilyen hülye módon. Most, januárban még nem kaptam egy forintot sem, de nem is fogom megint egyben megkapni, mert ahhoz az kéne, hogy hónap 20-a körül leadjam ELŐRE a hónap végéig a táppénzes papíromat, anélkül nem tudják számfejteni.

Nem tudom, máshol hogy van ez, nálunk ilyen nagy b*zi módon csinálják.

2016. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyem kifizető hely. Október óta vagyok táppénzen,mindig kéthetente viszem be a tp-es papírt,ahogy az orvostól megkapom. Fizetéskor szokták egy összegben utalni nekem.
2016. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!