Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már inzulinos leszek?

Most már inzulinos leszek?

Figyelt kérdés

Ma reggelim: 1 teljes kiörlésű zsemle, margarin, 2 vékony szelet sonka, icipici trappista, pritaminparika 2 szelet.

7,2re felment, 8 hetes terhességem óta diétázom (2. terhesség), most 20 hetes vagyok.

Holnap megyek vérvételre, ott megbeszélem, de költözés közepén vagyunk, napokra be kell feküdni a kórházba?


2016. jan. 6. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak diéta volt ilyen erték után. Sztem nem olyan magas a 7,2
2016. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy kakaóscsiga, és egy kávé után két órával volt 6-os, az orvos azt mondta, hogy egy zsömle és egy pohár tej után lehetne a 6-nál több is, az is normális lenne. Szerintem ez még nem vészes. Mondjuk nem írtad a mérés és az étkezés között eltelt időt, hiszen az is fontos, és többet is ettél, mint üres zsömle és tej...
2016. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 órával étkezés után mértem, direkt ezeket a zsemléket veszem, teljesen elkeseredtem.


Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 6. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A 6-os cukrom után, a cukorterheléses eredményem, 2,8-ról indult éhgyomorra, és 2,1 lett a kétórás.
2016. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, az nagyon alacsony sajnos.
2016. jan. 6. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Étkezés után 1 órával a 7,2 azért nem olyan vészes :) 2 órával visszament az éhgyomri érték körülre?
2016. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos el kellett mennem itthonról és nem vittem a vércukormérőt, szóval nem tudom, de mindig visszamegy másfél óra múlva már 7 alá.
2016. jan. 6. 14:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor nem értem miért beszélsz inzulinról? Egyáltalán nem magas a cukrod annyira hogy ez indokolná.
2016. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az a fura h teljes kiörlésű zsemlétől így felment, amikor a kórházban mérik szintén szendvicset kell enni(hetente járok) és 7 alatt kell maradnia. Holnap megint megyek, megírom, h mit mondtak erre ha gondoljátok.
2016. jan. 6. 16:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.kell befeküdni. Én.170 g -os diétán voltam.nekem.is volt,hogy felment így hiába tartottam be.Ha többnyire tudod tartani a diétádat és rendben van nem.kell inzulin.Az én eredményem 8,2 volt amikor diétára fogtak.Akkor mondta ezt az orvos hogy a heti vérvételen ha többször lesz magas az eredmény.Akkor kapok inzulint.
2016. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!