Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A barátommal dec28-án feküdtünk le, védekeztünk gumióvszerrel, de nagyon izgulok hogy valahogy nem-e került oda valahogy mégis ondó, a szex után 3 nappal csináltam terhességi tesztet negatív lett és a szex után 8 nappal is csináltam egy terhességi tesztet az is negatív lett, egy hét múlva kellene megjönnie és vannak arra utaló jelek is(pattanások, alhasi szurka, mell feszülés) de ez a terhesség jele is lehet és izgulok, hogy nem-e :(
2016. jan. 6. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

te jó ég...szexuális életet sem kellene élned ha ennyire nem vagy képben..a terhesség legkorábban az elmaradt menstruáció napján mutatható ki, vagyis ha pont peteéréskor vagytok együtt, attól számítottan kb. 14. napon...de semmiképp 3 nappal a vélt fogantatás után, hisz még be sem ágyazódik...7-12 nap egyáltalán a beágyazódás...

a 28 egyébként a ciklusod közepe kábé? mert akkor lehet esélye, ez esetben egy hét múlva tesztelj...ha nem is a ciklusod közepe és ráadásul védekeztetek is eléggé kicsi az esélye...még egészséges, nem védekező, ovulációkor együttlévő pároknak is csak hónapok után sikerül teherbe esni..

2016. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is azt tanácsolom ne szexelj még.

1. egyátalán nem vagy képben hogy lesz gyerek, meg hogy működik a teherbeesés

2. annyira túlizgulod az egészet

komolyan, várj még vele..

2016. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor mi kezdtünk bele a projektbe, mi se néztünk olyan nagyon utána a teszteknek, vagy az egész teherbeesési folyamatnak (mi mennyi idő, mikor van beágyazódás, stb.), csak vitamint szedtem és leszoktam minden káros dologról fél évvel előtte... NADE! Ahhoz a teszthez jár útmutató, hogyan végezzük el, nem kéne elolvasni? Feleslegesen tesztelsz még, mert ha lett is baba, még csak most kezdődött a beágyazódás. Egyébként termékeny időszakban voltatok együtt, de ha védekeztetek "rendeltetésszerűen", nem kéne ennyire aggódnod, mivel:

1.:már nem tudsz mit csinálni, 72 órás tablettáról bőven lecsúsztál (ami szerintem felesleges, mivel védekeztetek)

2.:minél jobban idegeskedsz, hogy megjön-e, annál valószínűbb, hogy emiatt késhet a menzeszed, és csak jobban ráparázol, kikészíted az idegeid.

3.:terhességi tüneteid még nem lehetnek, mert ahhoz nagyon korán LENNE még.

Szóval szerintem ne görcsölj rá, legközelebb védekezzetek duplán, hogy ne kelljen idegeskednek a baba miatt (pl. gyógyszer + óvszer)


Összegezve: ha megnyugszol, egy hét múlva megjön (persze csak ha már beállt a ciklusod), és javaslom, hogy írass magadnak fogamzásgátlót, hogy ne legyen több gondod a nem kívánt terhességgel (5-7ezer ft/3hónap, ennyit megér szerintem, ha tényleg nem akarsz babát)

2016. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok mindennel, SAJNOS ennyire ráparázok, az összes létező dolgot elolvastam utána jártam. A tesztet azért végeztem el ilyen hamar mert Hallottam a 24 órás terhességi tesztről, gondoltam egy próbát megér. Pont aktív időszakba volt az együttlét, ezért izgulok ennyire és akárhogy próbálom magamnak magyarázni hogy lehetetlen, muszáj megkérdezzek valakit, hogy alátámassza.(Akiket eddig kérdeztem a"nemtudhatom" választ felelték) ezért kérdeztem itt. Köszönöm azért a válaszokat!
2016. jan. 8. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!