Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet diétázni?

Terhesen lehet diétázni?

Figyelt kérdés

Nem betegesen,koplalósan gondolom.. 1 hónapja diétázok mert felszedtem 15 kg-t. 5 már lement de van még plusz 10. 4 hónapja próbálkozunk a babával,most viszont 5 hetes vagyok.


Igazából eszek mindent,csak kevesebbet. Kenyeret,cukrot kerülöm amennyire tudom és a husokat csak párolom.


Emellett heti 5x tornázom. Szerintetek folytathatom? Leginkább a torna aggaszt.


2016. jan. 6. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

folytathatod hát.

nem lesz semmi gond. én napi két orát tornáztam a 38. hétig (spinning, auqadynamic, koredzés) terhesség végére 4 kg-val kevesebb voltam, mint a kiindulo suly. a fiam 3900 grammal és 57 cm-vel szuletett a 40. hétre.

2016. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhesen nem célszerű elkezdeni, de ha már hónapok óta csinálod és tényleg nem koplalósan akkor nem árthat. Már átállta szervezet Ennyi idő alatt. Szedj magzatvédő vitamint is. A mozgás sem, gondolom nem több tízkolós súlyokat emelgetsz.
2016. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet diétázni,hogy kerülőd szénhidrát,és cukor csökkentése,vagy eltávolitása dolgot.
2016. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, amikor kell is. Nekem toxémiás terhességem volt, brutálisan híztam, orvos írta elő a diétát nagyjából középidőtől. (Hasztalan, mert még a levegőtől is híztam.)

Most ugyan nem diétázom, de alig van étvágyam koraterhesen, és ami nem megy, azt nem erőltetem... szóval lényegében diétázom, csak nem szándékosan.

2016. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Az már más lesz,hogy mivan ha nagyon megkívánok valamit. :) Kisfiammal édességet ettem édességgel, 56 kg-al estem teherbe és 60-al jöttem haza. Hajnalban 2x is keltem sütizni..Viszont mióta megszûltem,azóta 1 szelet csoki is rögtön meglátszik. Nagyon hízékony lettem így nagyon tartok tőle,hogy édességet fogok kívánni.
2016. jan. 7. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!