Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen nagy a pocim?

Miért ilyen nagy a pocim?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok,nem vagyok. Van rajtam felesleg,de olyan nagyra megnőtt a pocim,mimtha 5 hónapos terhes lennék. Mitől nőhetett ekkorát? (negatív válaszokat nem kérek,köszönöm!)

#has #növekedés #terhespoci
2016. jan. 6. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Fel vagy puffadva. Hidd el, nem olyan nagy, mint amilyennek tunik :D en is fel voltam puffadva, 13 hetesen mar reg eszrevettuk en es a hozzamtartozok, hogy terhes vagyok, pedig a bababol meg semmi nem latszodott, csak tudtuk, hogy milyen alapbol a hasam.

Aztan 3 honaposan a tesom szerint mar ugy neztem ki, mint egy 9 honapos, most 9 honapos vagyok, es visszaneztem a 3 honapos kepeimet, "szinte semmi hasam nem volt" :D majd ha visszanezed 9 honaposan a mostani kepeket(ha csinalsz) akkor latni fogod, hogy ez meg semmi

2016. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy mennyire látszik a hasam ennyi idősen, mint te. Készültek képek rólam a tengernél 13. hetesen, akkor úgy néztem ki, mint aki picit bevacsorázott. Most 30 hetes vagyok, már feltűnő a hasam, és most nézek ki úgy, mint amilyennek hittem akkoriban magam.:)


A puffadás egy áldás lesz, amikor elmúlik majd a 12. hét után, meglátod:)

2016. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Puffadsz! Tipikus terhes tunet. Espumisant lehet terhesen is enni, ha nagyon kritikus lenne a helyzet. Nalam bevalt.
2016. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hetesen nagyobbnak tűnt a hasam mint később 24 hetesen. Nagyon puffadtam az elején.
2016. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8hetes vagyok es olyan hasam van mint a 4honapos lennek.alapbol van hasam szekrekedesem es puffadas kellemetlen de majd elmulik ;) en csak annyit erzek hogy alul picit kemenyebb nem tudom mar ugy behuzni es ez meg nem terhes has ;)
2016. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
terheség elején,puffadás ami miatt has nagyobbnak látszik meg neked alapbol van súlyfelesleg-
2016. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első babánál is volt súlyfeleslegem utolsó,mégsem volt ekkora pocim,ezért nem értem!? Remélem tényleg csak puffadás :)
2016. jan. 8. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!