Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok. Volt...

28 hetes kismama vagyok. Volt vkinek úgy hogy a babája napközben alig mozgott utána meg intenzíven?

Figyelt kérdés
A babám napközben keveset mozog este mikor lefekszem akkor pedig nagyon rugdos, mint aki éppen boxol vagy focizik. :) Volt már nektek is hasonló?

2016. jan. 7. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a 26. hét környékén. Egész nap csend volt (illetve csak a hólyagrugdosás:D), aztán este meg party.


Mostanában az van, hogy hajnalban ő ébreszt, én szenvedek egy darabig, aztán feladom, felkelek. Akkor visszaalszik, aztán délelőtt csend van, délutántól party, egészen éjjelig.


Olvasok most egy könyvet, ahol írja a szerző apuka, hogy hogy képes a gyereke hajnal 3-kor kelni és úgy tenni, mintha reggel 9 lenne?? na ez igaz a magzatokra is.:))


Hálás vagyok amúgy ezért, mert ezek alatt a hajnalok alatt jól haladok a phd-m írásával.:)


30hkm

2016. jan. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel igen, csak akkor mozgot ha lepihentem.

Most 26 hetes vagyok a 2.-al Ő már sokkal aktívabb, egész nap mozog, sőt még éjjel is felébredek rá. :)

2016. jan. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is intenzívebben éreztem éjszaka de ő nappal is sokat mozgott.. csak éjszaka sokkal többet.
2016. jan. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha napközben mozogsz, állsz, ülsz ritkábban lehet észrevenni a mozgását, és olyankor többet is alszik, mert elringatod a mozgással, vagy csak máshogy helyezkedik el, és kevésbé érezni. Este, mikor ledőlsz, eleve jobban tudsz figyelni, és olyankor amúgyis jellemző, hogy beindul sok baba.


Emellett nem minden napjuk ugyanolyan, ahogy neked sem:) Elég pl. egy front is, nálam a melegfrontnál változott a mozgása, de egyébként is van, hogy többet, van, hogy kevesebbet mozog. 6 óránként egyszer azért érezni kell, hogy megmozdul, de azt asszem csak a 30-32. hét után.

2016. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Detto, mint az első válaszolónál. :)

Este nehezen alszok el, mert akárhogy fekszek pocaklakónak nem tetszik. Aztán hajnalban kipattannak a szemeim, és 2-3 órán keresztül nem tudok aludni, pocaklakó közben vígan mocorog. Reggel meg összetörve ébredek.


31 hkm

2016. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!