Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki az...

Van olyan kismama, aki az előző terhességből még megmaradt túlsúllyal kezdte a következő terhességet? Le tudtatok fogyni utána?

Figyelt kérdés
Az előző terhességet 55 kilóval kezdtem, 66-al fejeztem be. Szoptatás alatt híztam jó pár kilót, 70 kg lettem... szoptatás után fogytam kicsit, de most újra kismama vagyok, és majd 10 kilóval nehezebb, mint eredetileg (64 kg). Van rá esély, hogy ne hízzak túl sokat és majd visszatérjek az átlagos 52-55 kilómhoz? Volt így valaki?
2014. márc. 25. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

60-al kezdtem, lettem 92kg mire szülni mentem. A lányom 1 éves korára lementem 70 kilóra, de 3 év alatt feljött 15 kg.

A második terhességet 85-el kezdtem, 106-ál mentem szülni. Most 9 hónapos a fiam, 96 kg vagyok.

Ez van, igazából már úgy látom Kövéren is lehet csinos trendi az ember jól megválasztott ruhákkal, s 55 kilóval is lehet slampos, lepukkant egy nő, ha nem jók a ruhái.

A férjem így is úgy is szeret, s most is nap mint nap azt mondja szél vagyok...

2014. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, a második terhességemnél sokkal kevesebbet híztam, igaz, az első három hónapban nagyon rosszul is voltam, és a szoptatás alatt elég sokat leadtam. Aztán jött a harmadik terhesség, amikor megint valamennyit híztam, de abból eddig nem nagyon adtam le, most egy éves a legkisebb. Én még reménykedek, hogy visszatérek a régi súlyomhoz, 60 kilóval kezdtem, most vagyok 73.
2014. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén, szerintem nem hiszem,hogy le lehet. Én a fiam előtt híztam sokat és a terhesség alatt is rengeteget. Nagyon kemény diétával, tornával kb. másfél év alatt leadtam 40 kg-ot. DE! Pont mondtam a férjemnek valamelyik nap,hogy tuti,hogy a második gyereknél már nem menne, ezért nagyon oda kell figyelnem,hogy mekkora súllyal esek teherbe és hogy ne zabáljak folyamatosan a terhességem alatt.

Nem gondolom magam túl korosnak (31), viszont anno 20 évesen is dobtam már le nagyobb súlyt, akkor 22 kg-ot. Ezt addig tartottam is. Viszont megfigyeltem,hogy hiába csinálom ugyanazt a diétát, hiába sportolok annyi, sőt még többet, soha a büdös életben nem fogom azt a súlyom elérni. Ez van, öregszünk, változik a szervezet is!

2014. márc. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az első terhességem 52kg-val kezdtem és 76kg-val fejeztem be.Szülés után hiába szoptattam 2 évig 65kg-nál lejjebb nem ment a súlyom.Így a második terhességem ennyivel kezdtem itt viszont csak 5kg-t híztam.Bár kimondottan rosszul egyikkel sem voltam a másodiknál nem voltam kívánós egyáltalán.A második fiam 1 évig szopott, és vele lefogytam 54kg-ra!!A magasságomhoz ez kicsit kevés így kicsit össze szedtem magam, most fogamzásgátlót szedek és így vagyok 60kg.
2014. márc. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy kibírod a cukorbetegek 180 gr CH/nap diétáját, akkor hajrá. Azzal tutira nem fogsz elhízni :) Tavaly én négy hónap alatt 12 kg-ot fogytam vele, most a várandósságom alatt összesen négyet híztam (29 hetes vagyok), de bevallom, voltak elhajlások (csokika, sütike, tésztácska) :)
2014. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!