Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok. Ha nem görcsöl...

5 hetes vagyok. Ha nem görcsölök, nem vérzek, nem barnázok, akkor ugye minden rendben van?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat vártunk ezekre a pozi tesztekre, és nagyon izgulok. Még egy hét minimum, mire dokihoz megyek...
2010. márc. 25. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Örülj a nagyszerű hírnek! Szívből GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát persze! Ne gondolj ilyenekre, miért lenne baj? Nem szabad bevonzani ilyen rossz gondolatokkal! Minden a legnagyobb rendben, boldogság! :)
2010. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést, én majdnem megőrültem, mire fogadott az orvos.Elmúltam már 7 hetes.Aki megállapította, annál nem volt UH készülék.Aztán, kit fogadjak fel?Nagy nehezen döntöttem, de az orvos szabadságon van...Mire időpontot kaptam..De megérte várni, mert egyből a szívhangot hallottuk, és nagyon megnyugtató volt.Nyugi, pozitív gondolkodás!Az a baba nagyon akar jönni, semmi baj nem lesz.Természetes, hogy izgulsz, mindenki így van vele.Minden rendben van!
2010. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!