Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás számolás: hány...

Magzatmozgás számolás: hány órára "kell" meglennie a 10-nek?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy jövő héten ugye el kell kezdenem számolni a 10 mozgást. Viszont a párom 3:30-kor ébred munka miatt, és mivel úgy alszok, mint a nyúl, kelek vele én is. Nem tudok visszaaludni csak 5-6 óra felé, és addig a babócám kimozogja magát. Írni viszont csak reggel kilenc órától lehet. A babóca viszont délelőtt ilyenkor alszik, csak délben vagy délután mozog. Ilyenkor mi van? Hiszen nem az a probléma, hogy nem jut neki elég tápanyag, hanem nem reggel 8 kor kelek először...
2016. jan. 7. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 1,5 és 3,5 éve szültem, nálunk nem volt ilyen KELL dolog. Benne volt a kiskönyben a végén az igaz, a táblázat, kérdeztem is a dokit és a védőnőt.

Annyit mondtak, hogy mozogjon reggel, délben, este és kész. Nem kellett számolgatnom. Ha rendesen mozog, ahogy eddig, akkor semmi baj nincs.

2016. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha 1 nap meg van a 10 mozgás,bármelyik nap szakba,akkor jó.de ennek semmi értelme,mert ha mozog rendesen akkor semmibaja a babának
2016. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyenkor semmi, nyugi. Velem is számoltatta a dokim, ugyanígy 9-től, aktívabb napjain csak random tettem egy x-et, mivel mozgott eleget nem aggódtam. Volt hogy legalább 6x kezdett neki bulinak vagy csak mozgott, nekem úgy mondta a dokim a mozgássorozat is csak 1-nek számít és ennek ellenére 5-6 körül volt reggel 9-ig aztán meg délig aludt. Én tudtam, hogy jól van és ennyi elég.
2016. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, majd meglátjuk hétfőtől. Az is érdekes, hogy a dokim a 32. héttől kéri, a védőnőm pedig a 31. héttől! A doki megmondta, hogy a 31. héten számolni teljesen felesleges, de nem akarok ilyen miatt ujjat húzni a védőnővel. Felesleges lenne, ráérek...

Csak az a bibi, hogy a védőnő nem orvos. És azt mondta nekem, hogy ne akkor számoljam, amikor nyugiba vagyok(akkor mikor???) (pl reggeli után, ebéd után, stb, mert arra kíváncsiak ezzel, hogy ha tevékenykedek, akkor mennyi jut a babának tápanyagból, oxigénből, stb.

....jobban tudja, mint a doki...

2016. jan. 8. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!