Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg olyan rossz a cukorter...

Tényleg olyan rossz a cukorterhelés?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 07:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha a gyomord bírja nem fáj, hiszen csak vérvétel az egész. Nekem az egész terhességem alatt rossz a gyomrom. Sajnos az enyém nem bírta, nálunk- kőkorszakba- csak csapvízbe tették bele, hősiesen megittam, majd rá kb 20 percére viszont láttam :(. Aztán másnap megismételték, akkor nagyon igyekeztem a friss levegőn magamban tartani, az eredménye az eltt, hogy elájultam, majd ismét kihánytam. Szóval kevés volt az igyekezet. Azt mondták nem erőltetik, mert így nincs értelme. Ha nem bírsz sokáig éhgyomorral lenni, vagy rosszul levős vagy, akkor kérj meg valakit, hogy kísérjen el. 38 h km
2010. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azóta túl vagyok rajta,és ténylegb nem volt rossz:)Tényleg túlvan ez reagálva egy kicsit!a VÉRVÉTEL SOKKAL rosszabb!
2010. márc. 26. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!