Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok a tünetek, amiben...

Mik azok a tünetek, amiben bízni lehet, ha ki is marad, hogy biztosan terhességre utalnak?

Figyelt kérdés

Hétfőn kellett volna megjöjjön (vagy vasárnak, lehet előbb volt pé-m). Két hete hétfőn ovuteszteltem, halvány csíkom lett, kedden és szerdán pedig csak a kontroll látszott. Amúgy hétfőnként szokott pé-m lenni, ezért gondolom, hogy talán vasnap lehetett. Ugye ezek szerint most hétfő körül kellett volna megjöjjön, de még ma sincs semmi. Ovu után kb 1 hétig minimális barnázás, vagy ink. maszatolás volt. Hasam hétfőn picit fájt, reggel csináltam tesztet, negatív. Szerdán is csináltam, akkor is, és ma is kettőt, még mindig az. Tegnap annyira fájt a hasam, azt hittem megjön, de nem.

Aludni hétfő óta csak 1-2 órákat tudok, pedig amúgy simán alszom 10-12-t is.

Vettem ma még tesztet, ha hétfőig semmi, akkor megcsinálom.


Mit gondoltok?


(3-4 hónapja hagytam abba több év után a foggátlót, gyógyszerrel és azóta is pontos 28 napos ciklusaim voltak)


2016. jan. 8. 17:20
 1/6 A kérdező kommentje:
még ami változást észrevettem: sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam. pl vasnap megmostam, akkor szerdán kellett legközelebb, most meg már második nap nem lehet leengedve hordani, mert zsíros
2016. jan. 8. 17:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ovteszt csak akkor pozitív, ha a tesztcsík erősebb mint a kontroll. Ebből így nem tudhatjuk, hogy volt-e ovud és mikor. Sőt, még ha van is pozi ovuteszt, az sem garancia az ovura, hiszen nem magát a repedést jelzi, hanem hogy a szervezet készül rá. Ezért lenne jobb, ha hőt mérnél.


Amikor én abbahagytam a gyógyszert, háromszor megjött szabályosan, aztán semmi, mert nem volt ovu. Valószínű abban a három ciklusban sem, csak "megszokásból" megjött pontosan.


Nekem az egy hetes maszatolásból is az jön le, hogy valami még nem jó a hormonokkal... Tünetekkel nem szabad foglalkozni, csak a pozitív teszttel, ne is lovald bele magad ilyen elvetemült "tünetekbe" mint a hajzsírosodás.


Tesztelj még szerintem, és ha nem lesz pozi meg meg se jön, akkor doki.

2016. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi.


még ami eszembe jutott: nekem nem várt előtt mindig 'kiszárad' a hüvelyem, ebből is tudom, hogy másnap megjön. Most nem volt ilyen sem..

vaterás one step volt először, szerdán meg ma facelle, most x-epilt vettem

2016. jan. 8. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs kifejezett terhessegi tunet,mivel minden szervezet maskepp reagal a terhessegre. Van aki nem is erez semmit. Nekem mensi elott 5 nappal lett pozitiv a Predictor early tesztem (azt vegyel,mert az 10-es erzekenysegu,1200 ft rossmannban,vagy patikaban lehet kapni) Mar a kimaradt mensi elott 10-12 nappal 4 napig gorcsoltem. Utolag most mar okos vagyok,beagyazodas volt :) Aztan a kimaradt mensi idejen 3-4 napig mindjart megjon erzes es a cicijeim fajtak,ra 2 hetre lettem erzekeny a szagokra es jott a hanyinger.
2016. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A menzesz kimaradása és a pozitív teszt. Minden más lehet pms tünet is. A barnázás hormonproblémára utal, 1-2x évente 1 napos pecsételés lehet ovus vérzés, de egy hetes nem. Érdemes lenne megnézetni, hogy minden OK-e, főleg, hogy nemrég hagytad abba a fogamzásgátlót. A menzeszed rögtôn piros vérzéssel szokott indulni, vagy van előtte pár nap pecsételés?
2016. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs pecsételés, soha nem is volt. Most nézem, nem egy hétig, hanem egy hétTEl... :/
2016. jan. 9. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!