Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Nagyon félek.

Vigyorii kérdése:

Lehetek terhes? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a párommal és kilyukadt az óvszer . Rá 10 órára bevettem a postinor2 esemény utáni tablettát. Azóta egy hét telt el és fáj a hasam alja és fehér folyásom van. Csináltam egy tesztet is negatív lett. Holnap kell megjöjjön de semmi jelét nem érzem. Amikor együtt voltunk a ciklusom 21 napja volt. Nagyon félek hogy terhes vagyok teljesen kétségbe vagyok esve. Lehetséges ez az esemény utáni tabletta ellenére ?

Még hozza kell tegyen hogy egy hete antibiotikumoznak ez befolyásolhatja ?

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. jan. 9. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 28 naposak a ciklusaid, akkor nem valószínű, hogy a 21. napon peteérésed volt, tehát alapból nincs túl nagy esély a terhességre. Bevetted a gyógyszert is időben, szerintem nem lesz gond. Esetleg tesztelj később is, hogy megnyugodj, az együttléttől számított 14-15. nap körül.

Az antibiotikumtól nekem egy hetet késett, és ha jól tudom, az esemény utáni is megkavarja a ciklust.

És ne idegeskedj, mert attól is késhet! Megtetted, ami tudtál, szerintem nyugi!

2016. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nagyon remélem nincs baj és megjön.
2016. jan. 9. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2016. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Ne ijedj meg viszont ha nem jön meg,az a gyógyszer miatt lesz. Teljesen felborítja a hormonháztartást.
2016. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat én is nagyon reménykedem hogy nem.
2016. jan. 10. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!