Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti evés, emészté...

Bia9212 kérdése:

Terhesség alatti evés, emésztés, gyomorgondok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan gondolom volna, hogy alig eszem valamit , pl:ma egész nap kis tányérnyi bab 13:00 körül és teljesen eltelit. Nem tudok mást enni. Csak 10 hetes vagyok , eddig rosszullét miatt 2 kg fogytam és egyszerűen alig fér valami a gyomromba , mintha össze lenne szűkülve. 2.terhességem. Elsővel nem volt ilyen gond igy nem tudom hogy ez normalis-e??

2016. jan. 10. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, az :) 6-7 hetig en naponta kb ennyit ettem, vagy ennyit se, es meg azt is kihanytam, a vizzel egyutt. Majd helyrejossz. Most mar kb 20 kg plusznal tartok, amibol igaz, hogy sok a viz, de etvagyam is van rendesen. 1-2 heten belul szulok :)
2016. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, egyik ismerősöm már gyomorfekélyel riogatott....de akkor ez teljesen normális. Köszönöm.
2016. jan. 10. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ne babot egyél hanem olyat ami nem puffaszt....huvelyes kerulendo valamint a tulzott szenhidrat es gyumolcs is a terhessegi gyomorsav miatt. gyomoregesre salvus kurat ajalnok, tokeletesen helyre rakta a gyomrom. etkezesre pedig lugosito, konnyen emesztheto dolgokat. kivalo lugosito a graphefruit es a repcemez. tovabba zoldsegek -uborka salata, krumpli, repa, rizs, cekla sutotok stb feher hus
2016. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is, iszonyat teltségérzetem volt. Azóta ez elmúlt, +7 kgnál tartok 22hetesen:-)
2016. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia ne aggódj ez teljesen normalis, én nem hánytam viszont gyomoregessel küzdök egy hete, es savam is van igy én sem kivanom az ételt. Kellemes babavarast kivanok es kitartást !

8hkm

2016. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2016. jan. 12. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!