Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmodtatok már a még meg nem...

Álmodtatok már a még meg nem született babátokról? Milyennek láttátok álmotokban?

Figyelt kérdés
Ha rémálmod volt a babáról, hogy milyen lesz (pl rossz, beteg) az megijesztett?
2016. jan. 10. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég sokszor álmodok Vele. Különböző életkorú kislány babám van álmomban mindig. Pedig kisfiam lesz :)

Pont a napokban álmodtam, hogy még terhes voltam és mondta a doki az ultrahangon, hogy mégse kisfiú, hanem kislány a baba.

Nem tudom miért lehet ez, pedig örülök nagyon, hogy kisfiú lesz. :D

2016. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2x álmodtam róla, 2 teljesen különböző babát láttam. A neme megegyezett a valósággal, kislány volt :).

A húgom is babát vár, vele szoktam hülyeséget álmodni, azt, hogy megy a barátjához Japánba repülővel :))))

14 km-re laknak tőlünk, nem készül Japánba :)

2016. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Néha igen, nyugodtabb időszakaim vannak néha. Egyébként rémálmaim szoktak lenni a császármetszésről...


A babáról azt szoktam, hogy elmegyünk helyekre meg ilyesmi. Az arcát olyannak látom, mint az egyik sorozatban a kisbabáét, amit mostanában sokat nézünk (Angel). Gondolom, mert az van leginkább előttem:)


31hkm

2016. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már majdnem minden nap szülök vagy kórházba vagyok vagy pelenkázok, fürdetek, gyönyörködöm a kis hajasbabámban. :) Rémálmaim nincsenek vele kapcsolatban. És mindig ugyan úgy néz ki. :) 37hkm :)
2016. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most a 12. Hetes uh előtt vagyok ezért mindig ezzel álmodok 😀 most legutóbb azt hogy ikrek voltak.....
2016. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még terhes sem voltam (nem is voltunk rajta a témán), de álmodtam, hogy szülni készülök a kórházban, és később is ilyen jellegű álmaim voltak, de sosem láttam konkrét babaarcot.

26 hetes terhesen pedig 4D-n faros volt és arról beszélgettünk az orvosommal, hogy ha nem fordul be (amire persze még bőven volt ideje), nagy esély lehet császárra. Pár nappal később azt álmodtam, hogy a műtőasztalon fekszem és veszi ki a dokim a babát belőlem. A baba a következő UH-ra befordult, azonban a természetesnek indult szülés a finisben császárral végződött...

2016. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sokszor álmodtam kb. a 24 hétig. Akkor mutatta meg magát, hogy kisfiú. Utána nem álmodtam vele. Ugyan olyan volt születésekor mint álmomban.
2016. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor álmodtam már róla, régebben ritkábban, de mióta várunk rá (2 éve nem jön össze) azóta némileg gyakrabban. Általában kislányom születik, de volt hogy kisfiam lett, de olyan is volt, hogy csak azt álmodtam terhes vagyok. Mindig tökéletes kisbabának láttam, és hihetetlen boldog voltam, hogy végre végre itt tarthatom a karjaimban, vagy végre terhes vagyok, és nem álom! De aztán mindig felébredtem, és szembesültem vele, hogy mégiscsak álom volt.
2016. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokszor álmodok róla álmomban kisfiú szokott lenni az álmaiman, 2 napja pl. azt álmodtam hogy megszültem az udvaron, de nem akartam kórházba menni. :) még nem tudjuk mi lesz jövö héten talán kiderül :)


26 hkm

2016. jan. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem rémálmom sose volt vele. Kisfiút szerettem volna, az álmombam is kisfiút láttam, azt is eréztem hogy kisfiú mikor kiderült hogy várandós vagyok és kisfiam is született. :) Mindig azt álmodtam hogy kibújt a köldökömnél, körbe nézett, megpuszilt, én meg visszanyomtam hogy nahh még nincs itt az idő, vissza kell bújnod. A köldökzsinorral együtt visszanyomtam. :D Tényleg a hasamon jött ki... császár lett a vége, 11 órás vajúdás után mégis csak megcsászároztak, pedig kértem az orvost hogy várjunk még, én nyomom. Ő meg közölte hogy komplikáció miatt sajnos nem lehet természetes szülés. :( mái napig bánt..
2016. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!