Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé megfáztam, höemelkedése...

Eléggé megfáztam, höemelkedésem is van.31 hetes vok, és eléggé aggódok. Mit lehet szedni ilyenkor? Milyen dokihoz menjek?

Figyelt kérdés
Ugy értem,hogy csütörtökön reggel van jelenésem a nödokinál terhesgondozáson,ott mondjam el a panaszaimat,vagy menjek el a körzeti orvoshoz is?Falun lakom,nem tudom mikor rendel,lehet,hogy ö is csak csütörtökön,és lehet,hogy nem érek oda a rendeléd végére a terhesgondozás miatt.Menjek ügyeletre,v mit csináljak?Ha lázas is leszek az nagy baj?
2008. szept. 16. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A hőemelkedés még nem gond, csak a láz. Ha lázas vagy, akkor bevehetsz algopyrint, de mást nem és max 2 dbot. De jobb, ha a dokival megnézeted magad, vagy hívd fel a védőnőd.

A megfázásra természetes gyógymódok: leves, forró tea, ágy , 2 takaró és pizsi, és izzadj!! 2 nap alatt el fog múlni!

EGyél sok gyümit, és igyál sok folyadékot, nem lesz semmi baj, se veled, se a babával!

2008. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szereket szedhetsz nyugodtan! És igyál forró teát. Nyugi nem lesz gond!Üdv.36 hetes kismama
2008. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!