Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korán teszteltem? 11 vagy 13.

Cukorka29 kérdése:

Korán teszteltem? 11 vagy 13.

Figyelt kérdés

Azért 11-13 mivel a cikluson 28-32 napos bár mostanában inkabb 28.

Állandó éhség érzet viszont enni már nem tudok. Ma a kedvenc ételeket ki kellett köpjed mert majdnem elhánytam magam.. A melleim közel 1mérettel nagyobbak lettek a bimbók pedig olyan érzékeny,ha bármi hozzá ér sikítani tudnék, az erek pedig feltűnően látszanak. Napokig migrén szerű fejfájásom volt hányingerrel megspékelve.. Most is van de kicsit enyhült a fejfájás.. Időnként annyira megszédülök,hogy az ájulás szélén vagyok.. Igazából holnapra nem várom, a kellő időpontokban együtt voltunk :) nem bírtam tovább vagyis igazából a párom nem bírta.. ma csináltam egy tesztet csak éppen nem figyeltem hogy az elmaradt mensi első napján mutatja legkorábban és nem is érzékeny mert 25ös :( lehet még baba?? Igazából nagyon szeretnénk babát. Sajnos novemberben egy 5hetes babám már spontán elment. Teljesen eltűnt.



2016. jan. 11. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy 1-1,5óránként pisilek. Az előző baba nem sokkal az után ment el,hogy megtudtam,hogy van.. És akkor is nagyon halványan látszott csak gabriel teszten
2016. jan. 11. 21:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha késik,akkor tesztelj...Ennyi tünetet meg nem produkálhat még egy terhesség,szóval a 90%-át csak bebeszéled. Nekem a mellem fájt csak,de nem nőttek.Kívánósság,rosszullét meg csak a 8. hét után kezdődhet.
2016. jan. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az előzőnél is az volt gyanús,hogy a kedvenc ételemtől undorottam.. A mellemen pedig a melltartók miatt látszik,hogy nőtt.. A párom ak nem akartam elhinni.. Én az az ember vagyok akivel minden "negatív" illetve most a kellemetlen tünetekre gondolok..szóval én tuti mindet bevontam magamnak... Az utóbbi napokig nem is gondoltam rá h terhes lehetnék mert hát nem úgy érzem vagy éreztem.az előzőnél igazabol azon kívül,hogy nem tudtam meg enni a kedvenc ételem semmi nem volt.. Tesztet is hulyesegből csináltam miután 2napja nem jött meg.És köszönöm a válaszod. :)
2016. jan. 12. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek már igenis lehetnek terhességi tünetek, nekem az elsőnél már napokkal a nemvárt előtt nőtt a mellem egy kosárméretnyit, a mostani terheségemnél pedig a gyakori pisilés volt az első tünet. Azt hittem, felfáztam, mert ez most nem volt tervezett terhesség. A mensim esedékes napján este teszteltem, akkor lett halvány (de egyértelmű) pozitív, másnap pedig már egy nagyon erős pozit teszteltem. Szerintem a tied is pozi lesz egy-két napon belül, a tüneteid nagyon erre utalnak. (Intenzív mellnövekedés, bár ritka, de tuti terhességi tünet, és ez korán jön, ha jön.)
2016. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak még annyi,hogyAnyának pl öcsém volt a 3.gyereke és a tünetei a 3.gyereknél voltak a legfeltűnőbbek és itt jelentkezett a legtöbb tünet. Utolsó nagyon köszönöm a válaszod.Remenykedem, hogy nálam is akkor az lesz mint nálad. Mára nem várom. A reggelemet a WC előtt kezdtem.. De mivel a farkas éhségből evés nem igazán jön össze így inkább csak az oklendezés volt. Péntekig ha nem jön meg akkor tesztelek addig nem. Akkorra elvileg biztosan kéne mutatni.
2016. jan. 12. 13:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és gratulálok a babához:)
2016. jan. 12. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!