Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges s terhesség az én...

Lehetséges s terhesség az én esetemben? Menses előtt 1 héttel voltam együtt a párommal. A mai napon negatív teszt, túl korán teszteltem? Mikor kellene?

Figyelt kérdés

Június 18-án jött meg utoljára a mensesem, pénteken az-az jún.18-án kellett volna megjönnie, de eddig semmi.

A ciklusom változó hosszúságú 30-32 naposak.

A párommal jún. 12-én voltam együtt. Ma reggel a tesztem negatív volt, túl korán teszteltem?



2014. júl. 20. 11:45
 1/4 A kérdező kommentje:

elírtam a dátumot júl 18-án pénteken kellett volna megjönnie, júl 12 voltam együtt a párommal

Az utolsó menses jún 18

2014. júl. 20. 11:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha késői ovud volt akkor még van esély.

Ha 12-én elkaptátok az ovut akkor 26-a körül kell tesztelned.

2014. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De miért teszteltél?

Ha július 12-én volt az együttlét, akkor még a beágyazódást sem történt meg. HCG peidg csak utána termelődik, addig nincs is mit kimutasson a teszt.

A másik meg, hogy írtad, hogy 18-án vagyis 2 napja kellett volna megjönnie a vérzésednek és 30-32 naposak a ciklusaid. Ergo még nem is késik. Akár megjöhet még ma is. Vagy holnap, vagy éppen holnapután.

Lehetsz terhes, hisz aki él nemi életet és nem védekezik és később lesz peteérése vagy lesz egy spontán peteérése, az eshet teherbe akár menzesz előtt is, de én azt gondolom, hogy nagyon kicsi a valószínűsége.

Ha nem jön meg és biztosra akarsz menni, akkor 1 hét múlva tesztelj.

2014. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy hét múlva tesztelek.

Pár csepp barna folyás van, de az nagyon minimális, előtte nem volt nekem.

Reménykedek azért, hogy sikerüljön! :)

2014. júl. 21. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!