Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a jóval a köldöke felett...

Smileyka27 kérdése:

Aki a jóval a köldöke felett és jobb oldalt érezte legtöbbet hogy kidugja vmilyét a baba annak milyen fekvésű volt? Hol érzem ha befordul?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Jóval a köldököm felett, baloldalt (nekem balra), és nekem minden uh-n úgy látszik, hogy be van fordulva a szüléshez, és a lepényt ölelgeti, azon fekszik. vagyis a hasfalamnak háttal van. A lábai is be vannak fordítva, így amit érzek "rugdosásként" az a popója.:)


Mostanában néha "átvonulást" érzek a köldököm felett, az meg az uh-k szerint a feneke táncoltatása.


Nekem a 18. hét óta ilyen pózban van a magzat. Szegény, nem tudja, hogy betegségem miatt úgyis császár lesz, hiába van fejjel előre.:)


29hkm

2015. dec. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanigy erzem mozogni es fejvegu..29 hetes vagyok.
2015. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem így mikor befordult 33 hetesen. Addig is jobb oldalt éreztem de köldök körül inkább.
2015. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is be volt fordulva, mikor igy éreztem.
2015. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen simán megmondtam melyik vége melyik. Kitapintható volt merre van a feje. Uh se kellett. Az szerint amugy is be volt fordulva, szerintem meg nem. Sajna nekem volt igazam. Nem fordult be, császár lett a vége.
2015. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok:)Remélem én babom is befordult már mert szorit az idő:)34hetesen még nem volt...most 36 hát reménykedek:)
2015. dec. 29. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is pont így érzem, ma voltam a 32. hetes uh-n és meg voltam győződve, hogy fejvégű, de nem :(

Faros még mindig...

Drukkolok Neked kérdező, hogy megforduljon!

Nekem a 29. héten fejvégű volt, de 2 napja volt egy óriási buli a pocakban, szerintem akkor visszafordult :(

2015. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy én is drukkolok neked:)Nálam vesegörcs volt akkor fordult vissza farfekvésbe:(Azt mondta a doki beszélhessek vele:)Te is tégy így:)
2015. dec. 29. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyira jó lenne tudni ki az aki lepontozott, ha nem hiszi, hogy éreztem, hogy hol volt a feje, és hogy az orvosok állítása ellenére sem volt befordulva, vagyis a VALÓSÁGOT és azért lepontoz, akkor nyaljon sót! De el is jöhet, megmutatom a leleteimet! Sőt egyáltalán a VALÓSÁGOT miért kell hazugságként értékelni????
2015. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!