Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy néz ki egy ilyen rizikóbe...

Hogy néz ki egy ilyen rizikóbesorolásos formanyomtatvány?

Figyelt kérdés
A védőnőm szerint a nőgyógyász állít ki ilyen papírt, a nőgyógyász szerint a védőnő ad ilyen papírt amit majd vinnem kell neki és akkor kitölti. Agyam eldobom, hogy néz ki egy ilyen papír?

#terhesség #rizikó besorolás
2016. jan. 12. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Arra gondolsz, h normál vagy magas rizikójú-e a terhességed? Azt a nőgyógyász állítja ki, azzal mész a védőnőhöz, aki ezután állítja ki a kiskönyvet!


Egy pár A/4-es oldalból áll, mindenféle kérdések vannak rajta, rólad és a családodról. (Betegségek pl.)

2016. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok igen, csak épp ő azt mondja a védőnő ad ilyen papírt és vigyem majd kitölti , ez a bajom...a védőnőnél meg nincs ilyen...
2016. jan. 12. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Azta, de pontos itt valakinek a védőnője! Remélem, gyerekgondozásban is olyan lesz, mint szabálykövetésben.:) A védőnők hajlamosak eltekinteni ettől a formalitástól egyébként, az enyém se kért besorolást.


Ha a dokid se tud adni, és a védőnőd sem, akkor én azt tenném, hogy 1. keresnék másik dokit, aki tud adni 2. ha nincs ilyen záros határidőn belül, akkor kinyomtatnám azt az excelt, amit a google kiad a "rizikó besorolás" keresőszavakra, levenném a fejlécét és aláíratnám a dokimmal 3. elvinném a védőnőnek.


31hkm

2016. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnőm egy idősebb néni, nálunk így volt :) De a doki a terhesség megállapításakor kérés nélkül adott ilyen papírt (nekem őszintén szólva, fogalmam sem volt, h ilyen is létezik :D)


1. válaszoló voltam (24 hetes)

2016. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most én is kinyomtattam ezt a formanyomtatványt, de azért megpróbálom kisajtolni a dokiból, végszükség esetén kitöltetem vele ezt! Köszi a segítséget
2016. jan. 12. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem adott a doki, a védőnő azt mondta kéne, de sok orvos nem foglalkozik vele, én nem keresek másik dokit egy hülye papír miatt. Már ki vagyok akadva, hogy mindenhova 1000 papír kell...csak a lényeg veszik el közben.
2016. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs dokim, 8 hetesen sztkba mentem. Ott a doki adott 2 példányban ilyen papírt (magas kockázatú a terhességem), azt mondta, hogy egy a védőnőé, 1 maradhat nekem.

2. terhességem, az elsőnél ilyen nem volt.

2016. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt is ez megy. A doki nem ad mert a vedono dolga, a vedo kozolte kerjem a dokitol
2016. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem adtak,de nem is kérte a védőnő. De lehet,hogy azért mert Nekem a "diagnózisom" is 'Veszélyeztetett terhesség egyéb ismert okból' volt. Pedig kivàncsi voltam mi ez a papìr.
2016. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!