Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron tabletától...

Progeszteron tabletától mellék tünetek ha voltak mik? Napi hány szemet szedtél? Mitől kaphatom ennyire nehezen a levegőt?

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok szednem kell Progeszteron tablettát, tudom hogy a terhesség tünetekkel jár amit megértek. De voltam orvosnál nem tudja megmondani miért fulladok. Annyira nehezen kapok levegőt. Lehetsèges a gyógyszertől?

2016. jan. 12. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Utrogestant szedtem napi 3X1-et a 12. hétig a pozitív teszttől. Nekem nem volt mellékhatása, ugyanúgy szédültem és hánytam, mint az első terhességemnél, amikor nem szedtem.


A nehéz légzés lehet később terhességi tünet, jóval később, a 3. trimeszterben. Háziorvosnak mutatnám meg első körben, aki szükség esetén fül-orr-gégészhez vagy más szakorvoshoz küldene.


31hkm

2016. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon alacsony vérnyomáshoz magas pulzus jön így én egy egyszerű sétától lihegek meg le kell ülnöm mert alíg kapok levegőt. 11 hetes vagyok 90/60 a vérnyomásom 108 a pulzusom. Ekgval minden rendben. Kímélnem kell magam. Majd elmúlik.
2016. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és duphastont szedek. Attól nincs semmi bajom.
2016. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, 12 hétig szedtem a progeszteront, napi 2-t! esténként nehezen kaptam a levegőt, sőt volt olyan h én is befulladtam. többször előfordult, h kb lépéstől olyan szinten kapkodtam a levegőt, mint aki asztmás, pedig mai napig dolgozom, tehát a munka nem újdonság. most 14 hetes vagyok, de most ahogy mondod azóta mióta nem szedem semmi bajom!
2016. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem is alacsony a vérnyomásom. Tegnap voltam orvosnál másiknál ő mondta ne szedjem a progeszteront. Irt fel másikat hüvely tabletát. Tudom a hányás normális d remmélem nem lesz gond. Félek mindentől.
2016. jan. 14. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:

5: a hüvelytabi meg azért király, mert foltot hagy a bugyidon, persze most télen lehet betétet hordani, én nyáron voltam első trimeszteres, nem bírtam a betétet elviselni magamon...

és a férjed hímtagjáról is szinte lemoshatatlan lesz, mert ilyen zsíros valami.:/


nekem azt írta fel először a doki, 1 hét után mondtam, legyen csere, mert nem bírjuk. de kinek ez, kinek az jön be amúgy, a hatóanyag ugyanaz.

2016. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem fekszünk le egy ideig. Két vetélésem volt mind a kettő szeretkezés után volt.
2016. jan. 14. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!