Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiszőrösödött a hasam, járt...

Kiszőrösödött a hasam, járt így más is?

Figyelt kérdés

Nem annyira durva, hogy szedni kelljen, de még csak 11 hetes vagyok...mi lesz így később?

A korábbi kis világos pihék lettek jó barnák, és hosszabbak.

Progeszteron pótlást kapok, de a tájékoztatójában nem írnak róla, hogy ilyet okozna...

Esetleg az egyik nem okozhatja? A lányok vagy a fiúk okoznak ilyet tipikusan? Még természetesen nem tudom hogy mi lesz :-)


2016. jan. 13. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiamnál volt ez. Lányomnál nem. :)
2016. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a szülés után visszaállt a régi állapotba?
2016. jan. 13. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is. Nem sötétedett be,világos maradt, de a pihék kb 4mm hosszúak lettek, és elég sűrű. Szerintem viccesen néz ki, nem aggódok. Ez legyen a legnagyobb bajom.

Este úgy áll, miután bekenem a hasam, mint egy kölyökmacskának :) Mind felfelé :)

31 h km, lányt várok, első baba.

2016. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. én kisfiút várok. az orvosom azt mondta, nyugodtan szőrtelenítsem (gyanta vagy borotva), mert tévhit, hogy a borotva erősíti a szőrt, csak a felső réteget elvágja, és ezért úgy tűnik:)


Maga a terhesség is okozhatja, de amúgy én is kaptam progipótlást, de csak a 12. hétig.


31 hetes

2016. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A progeszteron nem okoz ilyesmit, de a benned növekedő kis tesztoszteronbomba igen!

Nekem mindkét fiamnál ez volt, a hasam és a combom felső része is fekete szőrös lett. Nem olyan durván, de azért észrevehetően. Szülés után pár héttel már nyoma sem volt.

2016. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, csúnya volt. Fiam lett, talán az egyetlen babona ami be is jött de természetesen ennek sem sok alapja van. 4 hónapja szültem, már most nyoma sincs.
2016. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is fiúnál lett ilyen, én simán leborotválom nem lesz se borostás se erősebb mint sokan hiszik, 2 hetente lekapom gyors :D

Gyantát nem merném kipróbálni terhesen, nagyon érzékeny a pocakom.

2016. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lanyt varok, es nekem is szoros lett, nem mertem borovalni hatha durvabban no vissza. Viszont csak az elejen tunt fel, a vegere mar kinyult a borom a nagy hastol, ugyhogy eszre sem vettem a plusz 1-2 szorszalat :D
2016. jan. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kisfiam lesz és nekem is sötétedett és hosszabb lett lehet akkor ez valami férfi hormon :)
2016. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is kiszőrösödött màr az elején, azóta nem lett durvább, ugyanolyan :)

28 hkm

2016. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!