Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hetes vagyok, sokat ülős...

28. hetes vagyok, sokat ülős munkám van. Amikor felállok nagyon kellemetlenül feszül/keményedik a hasam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gondolom magbnézium kellene, de mennyi? S milyen?

2016. jan. 5. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Valóban,magnézium kell,nagyobb adagban,ha az eddigi nem elég.Sokáig Magne B6-ot szedtem,de váltottam,mert semmit sem ért,valószínűleg nem szívódott fel normálisan.Most Magnosolv-ot iszom,sokkal sokkal jobb!

Viszont,ha annak ellenére sincs változás,mondd el a dokinak,és ad rá "igazi" gyógyszert.

2016. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a párom vesz is hazafelé. mennyit szedjek belőle? A Magne B6 nekem sem hatott semmit, az előző terhességemnél. Bár akkor enniyre nem is volt keményedésem.. :P Akkor magnesii citrci-t szedtem, de gondoltam megkérdezem itt mi az ami másnak bevált. Réágugliztam erre a magnosolv-ra, s jókat találtam, köszönöm! :)
2016. jan. 5. 12:47
 3/16 anonim ***** válasza:

Hasonlóan voltam, mint Te. Ülő munka, ha felálltam keményedés, később alhasi fájdalom. Sőt, amíg talpon voltam erősen keményedett a hasam és ez nyitotta is a méhszájat.

Erre Magne B6 ivóoldatot ajánlottak, de nem vált be, pedig ez sok magnéziumot tartalmaz.

Aztán az orvos javasolt jobban felszívódot (Magnosolv) és a Magnerot tabletta is elfogadható volt. Összességében egyik sem segített megszüntetni, csak enyhíteni a keményedést.

2016. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt/van, csak már 24. héttől. Jóval több magnézium, és mozgás, valamint több fekvés, bár azt gondolom nem tudod bent megoldani. 20 percenként 1 percre érdemes felállni és sétálni egy rövidet.
2016. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!
2016. jan. 5. 14:36
 6/16 anonim ***** válasza:

Magnosolvot iszom napi egyet ugyanilyen munkámban, van a táskámban egy plusz tasak, ha megint fájna délután is.


Nagyon sokat állok fel, negyedóránként kerülök egyet. Iszom egy teát, kimegyek mosdóba, vagy csak nem a belső postával hozom át a dolgokat, hanem magam megyek értük, hogy addig is mozogjak.


Amit még ajánlok, próbálj oldalt feküdni, feltenni a lábadat, két székre. Vagy esetleg kényelmesebb széket kérni.


Meddig tervezel dolgozni? esetleg nem tudnál home office-t kérni vagy mondjuk azt, hogy csak délelőttönként menj be?


30hkm

2016. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Itthon dolgozom, és nem tervezem abbahagyni, az előző gyerkőcnél sem hagytam abba, csak most amíg 2-3 napot nagyiéknál van, így reggel 8-tól kb éjfélig próbálok ülni és csinálni. Mert mikor itthon van nem tudom, csak éjjel. Akkor viszont általában qrva fáradt vagyok már, nem megy úgy... Most meg évvége van bolondok háza.. :P De köszönöm a tippeket, igyekszem ezek szerint működni. :)
2016. jan. 5. 15:44
 8/16 anonim ***** válasza:
Fekve nem tudsz dolgozni?
2016. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7: igen, akkor egyetértek a 8-assal, azt hittem, hogy irodai munka. én is itthonról dolgozom heti 3 napot, 2-t benn. abban a 3 napban laptop mellém és fekszem:)
2016. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát fekve nem menne. Fix gépen van a programon . Bár majd meglátjuk. Lehet vmit csinálni kell majd, mert így nem lesz jó.

1# -es , hozott az uram magnosolvot, mennyit lehet belőle és érdemes max inni? Már 1-et ittam :) ! Csak tudni akarom mennyinek van értelme... :P :)

2016. jan. 5. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!