Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ha faj a hasam?

Normalis ha faj a hasam?

Figyelt kérdés

5hetes terhes vagyok. Nem mindennap es el is mulik,de ma megint ugy erzem ,olyan érzésem van,mintha meg akarna jonni.

Nagyon szeretnem ezt a kis babot mar vegre. 4honappq ezelőtt elveszítettem a 9hetes angyalkam. Most próbálok minél tobbet itthon lenni,pihenni. Szerencsére idoben megtudtam,hogy jon a kicsi.

Egy hét múlva van időpontom a dokihoz. Remelem nincs baj. Bar semmi olyan jel nincs ,hogy az lenne. Csak ez a pocak fajas bosszant picit.


2016. jan. 2. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A hasfájás lehet természetes is akár. Nekem is volt az elején az egyik terhességemnek. Ha vérzés van, vagy görcs, az már nem jó.


Voltál valami kivizsgáláson az első vetélés után, hogy most nyugodt lehetnél, vagy nem javasolták?


30hkm, egy vetélésem volt szintén 9 hetesen (nekem nem volt embrióm se, de kiderült, mi okozta a vetélést)

2016. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a sok stressz es a rengeteg munka. Napi 10-12orak. Nekem sem volt semmi a pocakomban. Egyébként Angliában elek,itt 12hetes korig semmit nem csinalnak. Nem neznek meg. Jo neked ,hogy mar 30hetes vagy:)). Neked mar nem kell aggódni. En viszont meg az elején vagyok,bar most teljesen máshogy állok mindenhez. Csakis pozitívan! :))
2016. jan. 2. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális, nekem a 12. hétig görcsölt a hasam.

Szedj mg-ot!

2016. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szedek! :))
2016. jan. 2. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, tényleg szedj magnéziumot, ez jó tipp!


Btw: A 30 hetes vagyok, én is ilyen naiv voltam, hogy már nem kell aggódni a 12. hét után:)) aztán lett 13 hetesen egy szörnyű kombinált teszt eredményem, amit amnió követett. Na, az indított halvaszüléstől rettegtem jobban, mint a vetéléstől, ami simán itthon lezajlott...:/szerencsére egészséges lett a magzat.


Aztán véreztem, aztán öregszik a lepényem, aztán már csak a császármetszéstől kell rettegnem. jó bulinak hangzik, igaz?:)

2016. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!