Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lazább szövetek miatt lehet...

A lazább szövetek miatt lehet ez? (Többedik terhességnél)

Figyelt kérdés

Bő 5 hetes várandósság, és fekve gyakran érzem úgy, mintha beszorult volna a levegő az alhasamban. Nehezemre esik a másik oldalamra fordulni, köhögéskor szúró fájdalmat érzek a jobb oldalamban. Előző terhességemnél bőven a későbbi szakaszban éreztem hasonlót, valamint több hasi műtétem volt, és az utána való hetekben éreztem ilyesmit.

Előző terhességemnél nagyon sokat (30 kiló felett) híztam toxémia miatt, és bár visszafogytam a szülés előtti súlyomra, a hasam eléggé megnyúlt. Lehetséges, hogy a megnyúlt szövetek miatt vannak furább érzéseim? Egyébként problémamentes minden, csak érzem, hogy valami más most bent, mint régen...


2016. jan. 14. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem gondolnám jogy azb5 hetes terhességnek bármi köze lenne ehhez. Inkább menj el orvoshoz lehet epe probléma de bármi más is. Nekem hasnyálmirigy gyulladásom indult így. Olyan volt mintha beszorult volna a levegő. Napokig ilyen volt mikor dokihoz mentem ö bélgyulladásra gondolt és kért egy vérképet ahol viszont tisztán lászott h hasnyálmirigy gyulladás. Pedig nem ez a leggyakoribb tünete, másnqk annyira fáj h elviselni nem tudja nekem meg csak ez a kellemetlen érzés volt.
2016. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem epetájon szúr, hanem egészen lent. Ha lenne vakbelem, azt hinném, az, de mivel már nincs, így nem lehetséges.
2016. jan. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!