Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról az ismerős...

Mit gondoltok arról az ismerősötökről, aki kismamafotókat tesz ki a facebook-oldalára?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 14:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
O dolga
2016. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Pont ugyanazt, mint aki a gyerekéről 100-at, vagy a minden napi ebédről...

Hogy kevés az önbizalma, és az interneten vár megerősítést...

2016. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

Azt, hogy babát vár.


#2: Miféle megerősítést várhat valaki aki terhes és ebből kifolyólag kapcsolatban van/házas?

2016. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%

Terhességnél általában a "reklám", hogy az egész világ vele foglalkozzon, és mindenki gratuláljon neki...

Gyereknél dettó.

2016. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy tudatni akarja: gyarapodik családjuk!
2016. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
azt hogy boldog, elégedett magával és ezt szívesen megosztja mással is. Én spec soha nem osztottam meg ilyesmit, mert én ehhez gátlásos vagyok, de semmi kivetni valót nem látok abban, ha ismerős ilyen képet tesz fel...részemről sokkal idegesítőbb egy karcsú huszonéves, aki kipakolt mellekkel selfizik, és a 105. ugyanolyan selfit is kirakja az üzenőfalra (nem féltékenységből írom, nekem sincs okom panaszra) csak egyszerűen az utóbbi esetben valóban megerősítést várnak a tinik, és ez az ami valóban idegesítő, ellentétben azzal ha egy kismama kikürtöli a világnak hogy ő boldog.
2016. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én túl szorongós vagyok ehhez (bármikor történhet baj, már sajnos történt is velünk ilyen). Amikor olyan fotót tesznek ki, ahol csak a cicijük van letakarva, azt meg csak furcsának találom.


31hkm, pocakos fotóm nincs a neten, a munkahelyem fb posztjait meg szerencsére olyan ember kezeli, akivel ezt meg tudtam beszélni (sokszor van kinn konferenciákról, ilyesmikről kép)

2016. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Olyanról van szó, aki egyébként nem szokott posztolni, és a terhességéről sem rakott még fel semmit. Ilyen esetben mit gondoltok? Nem fura, hogy eddig alig pár kép volt az oldalán, aztán egyszercsak ott van pár nagy hasas fotó?
2016. jan. 14. 15:14
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem normal, boldog, és akik szerint ez gáz, azok igazából irigyek
2016. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
Azt,hogy nem igaz,hogy reklamozni kell ilyen modon egy bensoseges,intim dolgot.Az aki azt szeretne,hogy mindenki lassa terhes,gyereke van,milyen az alakja,hol nyaralt...stb az szerintem irto gaz es magamutogato.Es kivulrol varja a megeositest,likeokat.Ez egy felszines vilag ess nem valodi erzelmeket kap viszonzasul.Az sokkal tobbet er,ha szemelyesen mondod el valakinek,gratulalnak...stb Toroltem magam az oldalrol,magamutogatas es kirakatvilag! 28N
2016. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!