Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe mensi szeru erzes 14...

Enyhe mensi szeru erzes 14 hetesen? Elsovel nem volt ilyen. Most nem tudom ez meddig normális? Vagy azonnal korhaz?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha csak enyhe nem lehet hogy keményedés? Én 12 hetes vagyok és magneb6ot szedek mert már volt h keményedett a hasam. Nem görcsölsz? Nem vérzel? Akkor sztem nincs gond de a dokidat felhívhatod.
2016. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Verzes nincs. Hat olyan enyhe mensis gorcs. De nem is gorcs hanem az az állandó enyhe fajas. Magnéziumot meg nem szedek.
2016. jan. 15. 07:26
 3/5 Elány ***** válasza:

Ezekre kell a magnézium. Később egyre sűrűbb lesz és lehet erősebb. Megelőzésre is jo ha szeded. Van amikor én is elfelejtem és akkor jut eszembe amikor megint fáj...

18 hetes km

2016. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én erre 16 hetesen figyeltem fel, húzódott nagyon az alhasam. Elmentem dokihoz, méhszáj minden oké volt, Magnosolvot ajánlotta. Azóta minden rendben.:) Azt mondta, szerinte vagy keményedés vagy a méhem nő.


Aztán volt egy eset 20 hetesen is, hogy görcsölt a hasam, nagy pánik, hogy szülök, de amint hazaértem, azonnal elkezdett belőlem alul-felül folyni a béltartalmam, szóval csak egy gyomorrontás volt.


Én bemennék ma az sztk-ba vagy kórházba, de én amúgy is aggódós vagyok.:)


32hkm

2016. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyenlőre elmúlt. Figyelek. Remélem csak semmiseg. Magnéziumot auert vettem be.
2016. jan. 15. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!